SuperAkcijas.Lv - krāpnieki

Superakcijas.lv vai juridiski SIA "Video CV.lv" reģ. Nr. 40103271840.
Neizmaksā naudu klientiem par akciju pārdotajiem kuponiem.
Nu jau no pagājušā gada 30.novembra nav apmaksāts rēķins.
Visu laiku e-pasti tiek ignorēti un visādas atrunas veidojas pa telefonu runājot Ar Vitāliju.
Krāpnieku kantoris!!!!
{Pirms iesaistaties parliecinaties.................
Neiesaku šo kantori iznamtot.

N

Komentāri (3)

L LBRichY 08.02.2013

Vajag aizvest uz mežu to Vitāliju uzreiz visu naudu atdos!!

L leka2012 10.04.2013

На самом деле, тоже столкнулись с такой проблемой. Вовремя денег не выплачивают, кинут как кость какую-то сумму, и разбирайся с ними, что это за сумма и где остальное? Так что прежде чем с ними сотрудничать, подумайте 10 раз. Если деньги Вам не горят, то сотрудничать можно, вроде и акции раскупаются хорошо, и проценты им неплохие идут, а свои деньги реально вытрясать необходимо. Несерьезная кантора.

L lauris999 07.03.2014

Neiesaku, šo kompāniju nevienam kā sadarbības parteneri - no sākuma sevi noliela, ka esot paši labākie utt., bet kad pienāk rēķinu apmaksa, tad samaksā daļu un pārējo nemaksā. Vairāk par 4 mēnešiem ar viņiem cīnamies, lai saņemtu nesamaksāto daļu. Uz epastiem neatbild, jo baidas, ka tie būs kā pierādījumi, esam izsūtījuši arī brīdinājuma vēstules un ja nereaģēs dosim tiesā, lai pārmācītu šādus krāpniekus. Darbinieks - Georgijs ir ļoti aktīvs un reklamē kompāniju, bet kad jāsāk lietas darīt tad viss iet greizi. LŪDZU NESADARBOJATIES AR ŠIEM KRĀPNIEKIEM!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes