www.sudzibas.lv Studio Pizza Nepiemēroti darba apstākļi

Studio Pizza - Nepiemēroti darba apstākļi

Studio pizza sāku strādāt pirms nepilna mēneša bet jau pavisam drīz plānoju doties prom vairāku pamatojoši iemeslu dēļ. Sākot jau ar to, ka atalgojums ir niecīgs (vien 2€ stundā) un bieži vien tev ir jānostrādā 9-11 stundas no vietas ar maksimums 10 (!) minūšu pusdienu pauzi pa visu maiņas laiku, kas ir diezgan necilvēcīgi ņemot vērā arī to, ka visu maiņas laiku tevi nodzen, kamēr citi (darbinieki ar ilgāku darba stāžu) vienkārši atpūšās, vēl sakot, ka nepabeidzot visu uzdoto būs jāpaliek pēc maiņas beigām. Arī vecāko kolēģu attieksme pret jauniņajiem ir ļoti asa, tāpēc arī nav brīnums ka vien mana darba-mēneša laikā 3 darbinieki paspēja jau aiziet.
Studio pizza arī neievēro ne tikai likumā noteikto darbinieku atpūtas laiku, bet arī darbā vietas temperatūra nekad nav zemāka par +30 grādiem (atļauts max +28c) kas būtiski apgrūtina iespēju efektīvi strādāt.

Z