Studio Pizza - Krāpnieks

Ja nevēlaties sabojāt nervus un strādāt gluži vai par velti, neejiet strādāt uz Cēsu picēriju ''Studio Pizza,'' kuras īpašnieks ir Ģirts Bergins. Viņš meklē katru sīkāko sīkumu, pie kura varētu piekasīties, lai tikai atvilktu no algas un atvilkto naudu iemestu kabatā. Kā arī alga ir tik niecīga, ka nav ar ko salīdzināt. Reāli, tu strādā par nieka kapeikām, bet, atvainojos, dīrsu plēs uz visām debespusēm un finālā vēl īpašnieks atļaujas uzbraukt, ka neesot tāda kārtība kā viņš vēlas. Šī varētu būt pēdējā vieta, kur Cēsīs strādāt!

P Parasts lietotājs 04.09.2017

Darbiniekiem pirmās 5 dienas (40 stundas) naudu nemaksā, jo uzskata ka apmācības laiks nav jāapmaksā...

P peljuks93 19.09.2017

Nevaru piekrist augstak minetajam...viss ir pasa attieksmes pret darbu un kolegiem. man nebija nekadu problemu ar komunikaciju ar vadibu.

E Emmm. 10.11.2017

Bet, alga, nav tāda lai gribētos ilgi strādāt, tā nu tas ir. Arī es šo vietu, kā darba vietu, nevienam vairs neiteikšu.

B Brīvība. 13.11.2017

Izklausās ka darba vieta ir diezgan pavirša jo pats īpašnieks pēc komentāriem varētu būt ļoti alkatīgs cilvēks.
Jāsaka ka komentāri varētu būt diezgan pamatoti jo šīs iestādes sludinājumi ar to ka meklē darbiniekus ir diezgan aktīvi mājaslapā ss.lv
Neviens cits ēdināšnas serviss tik aktīvi un patstāvīgi Cēsīs darbiniekus nemeklē.
Esat uzmanīgi lai līdzekļu trūkuma nasta vēlāk neizrādas par lielu šādu cilvēku darbības rezultātā.