Studio Pizza - Krāpšana

Šajā uzņēmumā notiek krāpšana. Īpašnieks noteikti negrib darbiniekiem maksāt, tāpēc viņš pieņem darbā jaunus un nepieredzējušus muļķus kurus var apmuļķot un piekrāpt. Piedāvā pirmās 50h apmācīt par pavāru, visus virtuves darbus, kā arī cept picas. Apmācību laiks netiek apmaksāts. Bet pats labākais ir tas, ka tev neko nemāca, parāda vai pasaka, kas ir jāizdara. Strādā tādu pašu darba dienu kā jebkurš darbinieks, pašas picas cept nemāca, bet visu dienu griez produktus, kuri nepieciešami visai dienai. Uzskatu, ka tāds kā es noteikti nav ne pirmais, ne pēdējais. Un kad apmācību laiks iet uz beigām (par kuru tev nemaksā), tev pasaka uz redzēšanos ar tipisku atbildi: ka tu neesi pietiekami kompetents šim darbam. Es neko nevaru izdarīt tā kā ļāvu sevi piekrāpt, vēlos brīdināt citus, kuriem ir arī doma tur mēģināt strādāt. Arī pēc citu darbinieku teiktā, ir tikai daži, kuri tur ir noturējušies ilgāk par pāris mēnešiem, jo alga tāpat ir maza.

Dainis 16.10.2017

Nu ja pat nevari iemācīties picas cept, tad grūta tev dzīve būs..

N Nekompetentsdarbinieks 20.10.2017

Tev ir pilnīga taisnība. Grūta gan man tā dzīve būs. Jo tā kā netiku pat pie picu cepšanas, nezinu kā es turpmāk dzīvošu :D Bet es no šīs situācijas varu mācīties! Paldies tiem, kas dzīvē man audzē biezāku ādu, bet viņiem - viss dzīvē nāks atpakaļ x 10! :)

J janis8866 16.10.2017

te jau izskatās,ka cilvēks pats vienkārši nav ticis galā ar saviem pienākumiem un tāpēc noveļ visu uz uzņēmumu.

N Nekompetentsdarbinieks 20.10.2017

Jā, es netiku galā ar pienākumiem...tieši tāpēc ir dots konkrēts laiks apmācībām. Bet, ja uzņēmums piedāvā šādu iespēju, tām ir jābūt nopietnām apmācībām, bet,ja negrib ķēpāties ar nepieredzējušajiem šajā jomā, tad jāpieņem darbā tikai tie,kam ir pieredze vai ar konkrētu izglītību!