Studio Dekoltē - SLikts serviss

Sveiki, ar matu griešanas kvlitāte ir dažāda pieredze, bet šoreiz pārsita visu. Friziere, korpulenta jaunkundze, izskatījās ļoti laipna. Domāju o, nebūs "ieberziens", bet kad ķērās pie darba, sāku saprast,ka nav tā kā īsti tam vajadzētu būt, vislaik bija jāsaka tur īsāk , tur to tur šito. Comoon ja tu esi frizieris tev jābūt ir sapratnei par to ko tu dari. Rezultātā, galvas katra puse dažādā, grumbuļaina, kakls vienā pusē nodzīts otrā nē. Nekad nav bijis tā, ka visa seja bija matos visu laiku ,pašam bija jāslauka lai neieelpotu pa nāsim pilnu muti. Nekad , nekad un nevienam neiesaku tur iet.

D

_ ___________ 13.01.2017

Ja bijāt Purvciemā pie resnas, jaunas frizieres, tad teiksu, ka viņa ir ne tikai neprofesionāla, bet arī ļoti pretīga savā rīcībā ATRIEBJOTIES, nevis par sevi, bet par kolēģes aizvainojumu. Pieraksta speciāli tā, lai klients gaidītu ilgāk, tikai tāpēc, ka brīvdienā klients pēc pieraksta netika. Vispār par šādu rīcību derētu arī paziņot SALONA VADĪTĀJAI, tikai viņas e-pasts nav norādīts, lai pretenzijas sūtītu. Un vēl studio dekoltē maina cenas, kā viņām patīk, to arī ievēroju, īpaši Teikas salonā.