LV RU

Studio Dekoltē - Slikts serviss

Tika veikts pieraksts uz solonu, lai uztaisītu matus tehnikā: baljāža (balayage) . Aizejot uz skaistumkopšanas salonu "studio dekoltē" filiālē teika Rīgā, brīvības gatvē 261, kur manus matus frizēja meistare līga luna, kurai rādīju bildes kādu rezultātu vēlos saviem matiem un lūdzu, lai mati nav ne dzelteni, ne tumši, ne ar oranžīgu nokrāsu, ne siltā tonī.
Tātad ar saviem dabīgajiem matiem (dūmakaini blondiem) , kuriem ir spilgti blondi matu gali, var teikt nevīžīgs ombre, no augstāk minētā salona iznācu ar karamelīgi tumši netīru krāsu, kā arī no baljāžas ne smakas, lūdzu meistarei, lai matus atsvaidzinātu, kā rezultātā par šo "prieku" samaksāju 57eur. Viņi nevienā vietā nebija ar baltām šķipsnām, kādu paredz baljāžas tehnika. Mati visi bija vienā tonī, jo tos man tonēja, kautgan to nelūdzu. Mati atsvaidzināti netika, bet tika padarīti nomācošā tonī. Protams pēc manu matu veidošanas viņa pastāv par sevi un sāk stāstīt, ka nevar iegūt tādu rezultātu kā bildē. Kā saka: viss ir iespējams tikai ir jāmāk un jāgrib. Pēc kā protams par rezultātu nebiju apmierināta, sūdzējos un šī pati meistare līga apņēmās ar lielu nepatiku matus izlabot, protams tas viņai neizdevās, jo mati pēctam bija ar dzeltenīgu nokrāsu, vietām misiņa krāsas tonī, šķipsnas bija nevienmērīgas, vietām resnas un baljāža tāda nav, jo esmu dzīvē redzējusi kādai jābūt baljāžai, pēc meistares domām baljāža tur ir, bet ļoti neveiksmīga, kas ir manuprāt.
Par rezultātu nebiju apmierināta, ko arī izrādīju skaistumkopšanas salona personālam.
Kā arī par matu veikumu saņēmu neiepriecinošus komplimentus kā piemēram: 1. Vai tev vispār kautkas ar matiem tika darīts? 2. Baljāža tāda nav,
3. Dabīgie mati labāk izskatījās.
4. Mati tev tādi dīvaini dzeltenīgi.
Šie komplimenti nebija no salona puses, bet apkārtējo cilvēku viedoklis.
Nu tātad ja jau cilvēki apkārt redz trūkumus, tātad tāda ir patiesība, tātad manas domas apstiprinās.
Tālāk seko zvans uz salonu, kur lūdzu, lai man taisa šķipsnu balināšanu kā veidu, lai izlabotu matus, protams, tas ir atsevišķs pakalpojums. Pēc kā apmeklējot salonu trešo reizi, pie citas  meistares liānas vasiļjevas salonā pēc šķipsnu balināšanas nopriecājos, ka esmu kļuvusi blonda, bet ieskatoties labāk, esmu šokā: jo matu krāsa ir silta, vietām dzeltenīga. Esmu izmisumā, jo arī saucamie: zilie un violetie matu produkti dzeltenas krāsas neitralizēšanai nepalīdz. Man tonis rezultātā ir banānu-blonds, kādu es nepavisam nelūdzu un nevēlējos un par šo "prieku" samaksāju 35eur. Kautgan matu gali netika balināti. Un par cik šo salonu biju apmeklējusi jau kādus gadus 3, pēc šķipsnu balināšanas nebija nekādu problēmu, nebija ne siltā tonī, ne dzelteni, ne ar dzeltenu nokrāsu, kā arī tāda summa netika paprasīta.
Spriežot pēc liānas, matu frizēšana, veidošana ir viņas sirdslieta, tikai kur tad ir šajā gadījumā?
Protams arī pēc šķipsnu balināšanas zvanot uz salonu, ar lūgumu ko man darīt ar matiem, lai tie nebūtu silti - dzeltenā tonī, man meistare liāna sāka stāstīt neapmierinātā tonī, ka es nezinu ko es gribu un neesmu apmierinata, tev vajag mainīt meistaru utt.
Lai gan es precīzi pateicu ko gribu un protams, ka es nebūšu apmierināta, ja man neuztaisa ko es gribu. Es kā patērētaja esmu tiesīga par samaksu iegūt pakalpojumu kādu esmu lūgusi. Un par nu jau samaksātajiem 92eur, man nav vēlme vairāk maksāt, lai censtos visu vērst par labu, jo pie kā tālāk tas novestu - nav zināms. Un ja es vēl izteiktu kādu nepatiku, tad meistares atkal spurotos, atkal aprunātu aiz muguras.
Ceru uz salona, priekšniecības atsaucību un situācijas risinājumu, kā arī pēc visa šī atgadījuma, pēc situācijas labošanas un galējā atrisinājuma vēlos, lai viss tiktu ņemts vērā, lai šādas situācijas nerastos. Protams vienīgais zaudētājs šajā situācijā ir klients, jo meistars izdara savu darbu un aizmirst, nedomājot par tālāk notiekošo, jo nejau meistaram jāstaigā ar tādu "šedevru" uz galvas un arī mati jau neataugs tik ātri.
Pirmajā bildē kāda bija vēlme (vismaz kaut ko līdzīgu) un otrajā bildē iznākums. Acīmredzams, ka mati ir dzeltenīgi.
Ir 21. Gadsimts vai tiešām iznākums nevarēja būt kā pirmajā bildē (vismaz kautkas līdzīgs) ?

Ga

Komentāri (11)

Dainis 02.01.2018

Ak dievs, :D

Džozefīne 02.01.2018

Briesmīgākais šausmu stāsts, kādu nācies lasīt pēdējo gadu laikā. :D :D :D

alergologs 04.01.2018

Vienkārši traģiski :D

Fe Federacija 04.01.2018

Der pārlasīt, kas tiek uzrakstīts
Brondēšana, ombre, balayage, sombre...
Jāatceras, ka krāsu spēle iespējama tikai veselos matos, kuri nav sabojāti iepriekšējās krāsošanas reizēs un kuriem nešķeļas matu gali.
Aizmirsu, ka apmeklējusi jau kādus gadus 3 šķipsnu balināšanu un vēlos rezultātu kā ar dabīgajiem matiem.

Ga Gab 05.01.2018

Pēdējo reizi šķipsnas pirms šīs reizes tika balinātas 2016.g vasarā, tākā viņi man bija dabīgi, bet nu pēc šiem diviem "meistarīgiem" apmeklējumiem mati ir sačakarēti.

Da Dace0703 04.01.2018

Sveika!
Vēlos Tev piekrist un padalīties ar savu pieredzi. Pirms vairākiem gadiem, biju blondīne, platīnblondi mati, kas panākti vairāku ento škipsnu balināšanu rezultātā, gadu gaitā, pašai ļoti patika, bet vienā brīdī sapratu, ka gribu savus dabīgos matus, kas ir kastaņbrūni. Izaudzēju garus, brûnus matus, un šogad rudenī izdomāju, ka ir pienācis laiks kaut ko atsvaidzināt, balayage likās superīga metode, tad nu sāku meklēt, pa labākajiem Rīgas saloniem, kur man labāk to darît, likās, jo dārgāk, jo labāk, tomēr profesionāļi. Man ieteica, Andrei Silchenko salonu, kur cenas ir oi, oi, bet nu domāju, labāk vienreiz samaksāšu un miers, lieli piebilst, ka dabuju nesmukus, dzeltenus, matu galus, ne miņas no platīnblonduma, un nebija gaišo šķipsnu pie sejas, parsavara aizmugure un pašos pašos matu galos, man viņi tiešām ir gari, un to pat neredzēja, neviens nepamanīja manas “pārmaiņas”, pilnigi neviens. Tad nu pirms nedēļas sapratu, ka vajag balināt šķipsnas pie galiem, lai iegūtu efektu, jo gan jau balayage maniem tumšajiem matiem ir par vāju (neskatoties uz to, ka vismaz 4 gadus no savas dzīves biju pavadījusi kā blondīne), devos uz citu salonu, Pam pam, ar bildi un stāstu, rezultāts - tālu no bildes, ļoti tālu, vienigais labums, mati ir gaišāki, no platīnblondām šķipsnām ne miņas, tālu no skaista, meistarīga mākslas darba, to man būtu ari izdarījis frizieris mazpilsētā, 3reizes lētāk.
Tagad man pat vairs nav ideju, kur iet, jo nevienam frizierim neuzticos.
Tā ka neesi vienīgā ar šādu problēmu.
D

Za ZannaDK 19.02.2019

“Pirms vairākiem gadiem, biju blondīne, platīnblondi mati, kas panākti vairāku ento škipsnu balināšanu rezultātā..”
Šī komentāra autore vispirms raksta šo pieredzi un tad to pašu vēlas sasniegt ar pirmo reizi! Super!

Fr frizieredevlina 16.03.2018

Ir jājautā, vai vispār autorei skaidrs, kas ir balayage? Šķiet, ka ne - balayage tehnika ir brīvā zīmēšana uz matiem bez follija, vai matu sadalīšanas šķipsnās. Tā ir tehnika! Tas nav gala rezultāts. Tekstā ir vēl pāris lietas par kurām katrs sevi cienošs frizieris nepiekristu, bet saprotu, ka nav jēgas censties te kaut ko izcīnīt, jebkurā gadījumā, lai veicas atrast frizieri - brīnumdari, kurš par kapeikām būs ar mieru padarīt jūs visas platīnblondas.
Galu galā ir teiciens - kā maksā, tā strādā.

Ga Gab 23.04.2018

Kapēc kapeikām? Es biju gatava maksāt, taču ja rezultātu uztaisa tā kā neprasa ko tad darīt? Klusēt? Neļaušu jau uz galvas kāpt..

Za ZannaDK 19.02.2019

Viens frizieris neizdarīja ko vajag, otrs neizdarīja - aizies pie trešā, ceturtā un visi būs slikti, tas diemžēl nav objektīvi. Pirmkārt, matu struktūra un reakcija uz balinātāju/krasu katram cilvēkam ir dažāda, arī tas jāņem vērā. Otrkārt, vēlamajā bildē esošais efekts nav balajāža (lūdzu, iemācieties vārdu un ieguglējiet, ko tas nozīmē) un šādu efektu ar pirmo reizi grūti iegūt.
Esmu Līgas kliente jau gadiem un tikai esot lojālam, iespējams izprast cilvēka matu struktūru, gan frizierim gan klientam kopīgi sadarbojoties, turklāt visu var izrunāt arī cilvēcīgi, bet nu šādi klienti, kas skraida pa Rīgu un maina meistarus, nav retums.
Veiksmes sūdzības autorei balajāžas iegūšanā!

Ga Gab 19.02.2019

1kārt otrās bildes rezultāts ir baljāžas labojums, jo "meistars" tonēja pēctam, ko nemaz neprasīju un tad liku šķipsnas jo riebās krāsa.
2kārt pirmajā bildē bija tonis kādu vajag jo vienmēr pirmstam gāju uz šo salonu un nebija problēmu ar toni.
Ja nezinat situāciju, nav ko brēkt.
Vispār nu jau man vienalga. Nav aktuāli vairāk.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes