www.sudzibas.lv Studio Dekoltē Iespējama krāpniecība

AtrisinātaStudio Dekoltē - Iespējama krāpniecība

Interneta vietnē iegādājos kuponu sausā pedikīra procedūrai skaistumkopšanas salonā “Studio Dekoltē” Purvciemā, Stirnu ielā 21 un pieteicos procedūrai.

Pēc dažām dienām, mainoties apstākļiem, biju spiests pārcelt procedūru uz citu dienu, tāpēc zvanīju uz Purvciema salonu un lūdzu pārcelt procedūru divas dienas vēlāk. Sieviete (visticamāk, administratore) man atbildēja, ka ir mani pierakstījusi minētajā datumā un laikā.

Kad norunātajā laikā ierados Purvciemā, administratora vieta bija tukša, toties mani sagaidīja friziere ar vāji slēptu nicīgu smīnu un teikumu, ka man bijis pieraksts pirms divām dienām, un to esmu nokavējis (visu to viņa man pateica, turpinādama griezt matus). Iebildu, ka zvanīju un pārcēlu procedūru, uz ko saņēmu atbildi, ka nezinot, ar ko es esot runājis. Uz jautājumu, vai esmu visu zaudējis, atbildēja tas pats nicīgais smīns bez komentāriem.

Apzinos, ka vienīgais pierādījums, ka es pārcēlu procedūru, ir atzīme manā tālrunī par otrreizēju zvanu, jo kāpēc gan zvanīt vēl reizi. Tālruņa sarunas arī diemžēl es neierakstu. Gribas ticēt, ka tā ir tikai cilvēciska kļūda, kaut gan man par to radās šaubas pēc izturēšanās salonā, jo mani neatstāj sajūta, ka ir notikusi ļaunprātīga rīcība (par 9,99 EUR).

Uzmanieties no šiem saloniem, īpaši ja iegādājaties pakalpojumu sadarbībā ar kādu kuponu uzņēmumu. Šādi saloni vēl ir Teikā, Brīvības gatvē 261 un centrā, Krišjāņa Valdemāra ielā 56.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2016

Vēlos publicēt savas sūdzības atsaukumu, jo ar pakalpojuma sniedzēju esam vienojušies par abpusēji pieņemamiem risinājumiem. Salona vadība ar mani sazinājās ar e-pasta [slēpt]@inbox.lv) starpniecību un atvainojās par notikušo, piedāvājot man alternatīvu variantu. Man nav iemesla neticēt, ka šoreiz diemžēl ir nostrādājis cilvēciskais faktors. Bija patīkami, ka salona vadība patiesi nožēloja notikušo, un ceru, ka nākotnē tā vairs nenotiks.

J