www.sudzibas.lv Studio Dekoltē manikīrs ar kuponu

Studio Dekoltē - manikīrs ar kuponu

Nopirku City sale kuponu salonā Studio Dekoltē manikīram ar gelish laku.
Manikīres attieksme bija briesmīga, bet vēl briesmīgāks bija rezultāts. Es pati tad, jau būtu labāk uztaisījusi. Nagi bija nelīdzeni novīlēti un baltā franču manikīra maliņa šķibī uzkrāsota. Ne pēc kā neizskatījās.

Noteikti neisaku iet uz Salonu Studio Dekoltē taisīt manikīru.

G gudrīte 28.01.2012

kurā no 3 saloniem tas bija?

G gudrīte 28.01.2012

un kurā tieši, no trim, salonā tas notika?

E esmeralda123 30.01.2012

Tas bija salonā uz Kr.Valdemāra ielas.

D Dace Kadiķe 30.01.2012

Sveicināti, Esmeralda, ja Jums ir kādas pretenzijas pret salona darbinieku profesionalitāti, tad lūdzu griezieties pie salona vadības nevis piesārņojiet internetu ar nepamatotām sūdzībām.
Mūsu salonos strādā profesionālas meistares ar lielu pieredzi un arī es, būdama pati manikīra meistare ar 8 gadu pieredzi, varu to apgalvot.

G Gab 12.01.2018

Un kā lai "griežās" pie vadības, ja mājaslapā nav norādīts telefona numurs? Un lursoftā uzrādās neeksistējošs..

B Baiba Melbārde 30.01.2012

sveicināta anonīmā Esmeralda:)
esmu jūsu minētā briesmīgā manikīra meistare. uzskatu, ka savu darbu veicu apzinīgi un profesionāli. esmu beigusi Starptautisko manikīra skolu un strādāju šajā jomā jau astoto gadu. protams, kā jau ikviens, arī es esmu tikai cilvēks un mēdzu kļūdīties, tomēr nekad neticēšu, ka jums esmu uzkrāsojusi nebaudāmus un nekvalitatīvus "frančus". katru dienu saņemu daudz komplimentus tieši no pašām klientēm par savu darbu. jau sen vēsturē tas laiks, kad es apvīlēju šķībus nagus un krāsoju greizus frančus. un ja runājam par kuponiem, tad ir klientes, kuras pēc manis uzkrāsotiem "frančiem" jau nopirkušas vēl divus papildus kuponus un nāks vēl . man ir stils pēc pabeigtas procedūras vienmēr klientei apjautāties par to, vai viņa ir apmierināta. un tieši tāpēc mani izbrīna fakts, ka tagad aizmuguriski tieku aplieta ar "dubļiem". ja jau Jūs neapmierināja mans darbs, tad Jums vajadzēja tūlīt, nepieceļoties no krēsla, man to paziņot. un vēl-Jūs sakat, ka mana attieksme bija briesmīga:). nespēju iedomāties sevi kā nekorektu un nepieklājīgu. jā, es mēdzu klientēm aizrādīt par to, ka viņas atļaujās ierasties uz manikīru ar 2o minūšu nokavēšanos un pat neatvainoties, nez kāpēc uzskatot, ka klientei ir tiesības ne tikai nokavēt, bet augstprātīgi un vīzdegunīgi izturēties. mūs salonā vienmēr ir gaidītas jaukas, inteliģentas un cilvēcīgas klientes, kuras ciena meistaru un viņa darbu. un no brīža, kad kliente apsēžās pie manikīra galda, viņa ir tikai un vienīgi sieviete un man gluži vienalga, vai tur sēž Valdemāra ielas sētniece vai Vaira Vīķe Freiberga-pret visām būs vienlīdz laba attieksme un vienlīdz laba pakalpojuma kvalitāte. augstprātīgas un iedomīgas anonīmās interneta piesārņotājas un, pilnīgi iespējams, konkurentu uzsūtītās aģentes mēs patiesi pie sevis negaidam.
ar cieņu
meistare Baiba

p.s ja esat tik drosmīga, ienāciet Valdemāra ielas salonā un atrādiet man savus frančus.

I Inga Rusmane 31.01.2012

meistare Baiba - ko tad ta nervozejat?;) ja esat par savu darbu parliecinata, nav jaattaisnojas seit.

tadu tekstu gan korekta un pieklajīga meistare nekad nerakstitu... tads tirgus tantes stils.

B Baiba Melbārde 31.01.2012

Inga Rusmane:)- nedomāju, ka manu stilu var nosaukt par prastu un nedomāju, ka tas atgādina nervozas tantes attaisnošanos. tā ir mana atbilde nepieklājīgai un nepateicīgai klientei, kura par lētu naudu nopirkusi labu pakalpojumu un nekautrējās p[ec tam internetā melot. patiesībā, man kauns par jums un jūsu prastumu. un ikviens inteliģents cilvēks šo visu izlasot saprot, kurš te ir "tirgus tante " un kurš te nervozē.
bez cieņas
Baiba

I inga45 12.06.2018

Jums protams ir taisniba, bet ka klients es pie Jums nekad neietu. Jus nemakiet cienit pat sevi.

ū Ūpis 04.02.2012

Inga Rusmane, kā jums, lūdzu, ar loģisko domāšanu? :D pats jau redzu, ka - nekā. kaitina tādi cilvēki, kas nespēj tekstu saprast un raksta pilnīgi nesakarīgus komentārus. Katrs, kas māk lasīt, redz, ka Baiba atbildēja pilnīgi vietā un ļoti atbilstoši.

I inga45 12.06.2018

Labdien Upis, cik biezi Jus veiciet sev manikira proceduras salona? Laikam jau biezi, ja tik labi ziniet Baibu:)))))))

R rupuchnieks 13.02.2012

Piekrītu ūpim

J JanaH 23.01.2013

Labdien!

Gribu izteikt vislielāko PALDIES meistarei Līgai.

Paldies par sirsnīgo un atsaucīgo attieksmi.

Paldies par skaisto un rūpīgi veikto gelish manikīru. Pagājušas jau divas nedēļas, bet joprojām turās skaists un bez nevienas plaisiņas vai kabatiņas.

Arī skropstu un uzacu procedūra bija patīkama un kvalitatīva.

PALDIES PAR PROFESIONĀLO ATTIEKSMI, KVALITĀTI UN SIRSNĪBU.

Lai jums veicas!

Jana

I IngaInga123 13.10.2014

Biju šajā salonā Teikā pie meistares Liānas uz manikīru. Rezultāts un netolerantā, familiārā attieksme mani ļoti apbēdināja. Garastāvoklis bija sabojāts visai atlikušajai dienai. Jāpiebilst, ka es nebiju ''kuponu klients'', maksāju pilnu cenu par manikīru, ko veica nevīžīgi un nekvalitatīv i- gēllakas pārklājums man sāka lobīties nost jau pēc 2 dienām, vējā izsviesta nauda un laiks-savu mūžu nebiju piedzīvojusi tik nekvalitatīvu apkalpošanu un rezultātu. Neņemos apgalvot, ka šajā salonā visas meistares dara savu darbu pavirši, bet mana pieredze ar šo konkrēto cilvēku bija ļoti negatīva.

AC,

Inga

F Fulla 03.11.2015

Brīvības ielas salonu neiesaku arī es, vismaz Liānu noteikti ne. 2x biju, vējā izsviests laiks un nauda. 20 eiro par manikīru uz pāris dienām, diez gan skarbi. Tad jau labāk mājās krāsot, tik pat ilgi, ja ne ilgāk, man turas parastās lakas.

I inga45 23.03.2017

Paskatoties stastistiku, cik daudz sudzibu par Dekolte, skiet Esmeraldas sudziba bijusi pamatota. Jaatzist meistare Baiba Melbarde mak situaciju pagriezt sev par labu, bet skaidri redzams ka pec butibas neciena nevienu, kurs doma savadak. Acimredzot, neciena pati sevi pirmam kartam.

sama 02.01.2018

Neēsmu bijusi šajā salonā,neko nevaru teikt!Bet loģiski ,ja klientei būtu uztaisīts labs manikīrs,viņa šeit neko nerakstītu,bet priecātos par savu manikīru!:)

I inga45 12.06.2018

Protams, Sama! Jums pilniga taisniba. Lai ka meistare megina nomelnot citus, bet sava aci balki neredz, ir tacu skaidrs ka apmierinatai klientei nenaktu prata te rakstit.