StockholmDiet - Krāpšana

Arī es iekritu, diemžēl… aiz neko darīt izdomāju aizpildīt bezmaksas svara noteikšanas testu un izmantot iespēju 7 dienu izmēģinājumam, kas maksā 9,95 eur. Jaunas receptes par ļaunu jau nenāks! Bet tad es sapratu (palasot atsauksmes) , ka tas nav nekāds izmēģinājums, tas ir abonements uz visu atlikušo mūžu! Bet to goda vārds, reģistrējoties nevar saprast! Esmu rakstījusi tā saucamajā izveidotajā profilā, rakstījusi uz e-pasta adresēm, zvanījusi tālruņa numuriem, lai noslēgtu abonementu…. Atbildes nekādas! Vai tas nozīmē, ka es uz visu atlikušo mūžu esmu nodota stockholmdiet.com verdzībā un tur nekas nav padarāms?

Z

MURAKAMI 10.02.2022

Maini kontu un karti, kada problema?

Z Zeta B 10.02.2022

Es negribu mainīt kontu, ar to ir saistīta puse manas ikdienas-kredīts, alga. Vieglāk droši vien būtu uzrakstīt sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, vai policijā.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 10.02.2022

Uzrakstiet iesniegumu bankai (internetbankā) ar lūgumu atcelt rīkojumu par automātisko maksājumu...

Z Zeta B 10.02.2022

Liels paldies par ieteikumu. Uzrakstīju.

I Inga Stase 15.02.2022

Labas mazkaloriju receptes ir te https://dietsabc.com/receptes/ prasa reģistrēties, bet naudu par laimi neprasa. Un receptes ir super labas.