www.sudzibas.lv StockholmDiet Kārtējais "Lohatrons"

StockholmDiet - Kārtējais "Lohatrons"

Nav gluži sūdzība, bet drīzāk brīdinājums (pati "uzķērusies" nebiju, bet zinu 2 meitenes, kuras bija) :

pirmkārt, - maldinoša reklāma (ka var saņemt 7 dienu plānu par brīvu aizpildot anketu - reklamējas feisbukā) - anketas beigās tik un tā prasa bankas konta / kredītkartes numuru.

Pēc tam spamos ar "īpašiem piedāvājumiem" I. E. Ja no sākuma nesamaksāji pilnu summu (eur 9,95) , nākamājā dienā sūtīs piedāvājumu tam pašam pakalpojumam par zemāku cenu (eur 6,95) - - un tad vēl un vēl, kamēr nesamaksāsi kaut ko; kaut vai 1 centu.

Kāpēc? Jo... No sākuma izlasiet šīs iestādes "pakalpojuma lietošanas noteikumus". Viņi savus pakalpojumus (pēc būtības "informācijas sneigšana") pozicionē kā "abonēšanu".

Kāda vēl "abonēšana" - nav skaidrs. Kādu žurnālu vai avīzi viņu jums ik nedēļu sūta? Vai sporta zāles / baseina mēneša abonementu piedāvā? Nē. Vienkārši pozicionē sevi tādā veidā, lai viņiem būtu (nosacīti) "atļauja" ņemt katru mēnesi no jūsu konta konkrētu summu - bez jūsu atļaujas, jo, samaksājot viņiem kaut 1 centu, jūs apstiprinājāt, ka piekrītas "abonēšanas pakalpojumiem".

Tā kā... Esiet uzmanīgi ar šo kantori. Lasiet noteikumus.

Ā, un pati "diēta"?

Bez komentāriem.

Ticiet man, - neko jaunu jūs tur neatradīsiet. Viss, ko viņi jums pateiks jūsu "individuālajā uztura plānā", - ir pieejams internetā. Tas nav nedz unikāls, nedz individuāls, nedz pat "plāns". Vienkārši standartā pieeja kaloriju kontrolei - nekas vairāk.

Plus, pat pēc mājas lapas redzams, ka tas ir reāls lohatrons. Viņi pat nav pacentušies normālu mājas lapu noformēt. Kaut kāds šablons, ko jebkurš pirmklasnieks varētu uztaisīt. Es jau nerunāju par to "ārstu" un "dietologu" datiem, kurus viņu tur min. Es, kā cilvēks, kuram ir "sporta interese" sakarā ar lohatroniem, esmu pārbaudīJusi, un tādus vārdus ārstu un dietologu asociācijās atradusi neesmu.

Tā kā - iesaku netērēt laiku, un nesponsorēt šo (pēc mana viedokļa - krāpnieku) kantori.

P. S. Palasiet sekojošo, ja tomēr joprojām neesat pārliecināts/-a:

D

Andris Sa 13.12.2021

par to jau 3 gadus atpakal seit rakstija ka lohotrons, bet kamer cilveki iet tad eksiste :D

D Dana.A 13.12.2021

Zinu, zinu... Jau gadus piecus atpakaļ dzirdēts, bet tagad, redz, atkal aktivizējušies un bāž maksas reklāmu soctīklos,