Stīvens Ričardsons - Mr Bad

Pēdējā laikā es nevaru normāli gulēt, tāpēc ka sapņos es redzu briesmīgus murgus par Stīvena Ričardsona atveidoto "Mr Bad". Viss notiek tāpat, kā seriālā "E - iela", kur viņš nāk pie Šeridanas naktī un biedē viņu ar savu briesmīgo izskatu. Sejas labā puse ir sudraba krāsā, bet otra puse ir melnā. Kaut gan vairs TV nerāda jau 10 gadus šo ziepju operu un tas aktieris Vins Martins ir jauks cilvēks, bet man vienalga ir bail un es pat baidos naktī no tumsas un arī aizmigt. Tās epizodes ir kaut kas vairāk, nekā parastā šausmu filma. Tā ir drīzāk psiholoģiska šausmu drāma. Iesakiet man kaut ko.

е Евгений 12.02.2011

Литература, театры, кино - все изображаeт и прославляeт самые низменные человеческие чувства.

M Marītei 13.02.2011

Gaidi mīļumiņ, šonakt atnākšu pie tevis!

B BIGs 13.06.2011

Bilde ir tik tiešām šausmīga. Es ļoti nobījos.

ф ФедералПресс 06.07.2011

Суд приговорил Стивенa к 1 году 6 месяцам лишения свободы в колонии-поселении по части 1 статьи 282.2. Стивен взят под стражу в зале суда.