Stīvens Ričardsons - Mr Bad

Pēdējā laikā es nevaru normāli gulēt, tāpēc ka sapņos es redzu briesmīgus murgus par Stīvena Ričardsona atveidoto "Mr Bad". Viss notiek tāpat, kā seriālā "E - iela", kur viņš nāk pie Šeridanas naktī un biedē viņu ar savu briesmīgo izskatu. Sejas labā puse ir sudraba krāsā, bet otra puse ir melnā. Kaut gan vairs TV nerāda jau 10 gadus šo ziepju operu un tas aktieris Vins Martins ir jauks cilvēks, bet man vienalga ir bail un es pat baidos naktī no tumsas un arī aizmigt. Tās epizodes ir kaut kas vairāk, nekā parastā šausmu filma. Tā ir drīzāk psiholoģiska šausmu drāma. Iesakiet man kaut ko.

G Gudrscilvēks 02.04.2009

Nav brīnums ka viņš ir redzēts Latvijā. Tāpēc, ka Stīvens bieži brauc uz Niderlandi uz savu dzimto vietu un tāpēc viņš var arī iegriezties pie mums kādu pabaidīt. Jā, PABAIDĪT, un tikai to, neko citu.

M Mārīte 06.04.2009

Man atkal kārtējo reizi rādās murgi un jūsu ieteikumi man arī nepalīdz. Pie psihiatra es vēl neesmu gatava aiziet, un ko tas man dos?

Es uzskatu, ka nav pamats baidīties no šī aktiera. Ir jādomā pozitīvi un mazāk jāskatās visādas šausmenes un vairāk ir jābūt sabiedrībā.

M murgs 09.04.2009

Nav ko apvainot cilvēku, jo viņš pirms 10 gadiem ir visiem atvainojies par sagādātām neērtībām un apsolīja vairs nespokoties. Bet tev iesaku steidzami ārstēties, savādāk drīz baidīsies no gaisa.

X Xzibit 14.04.2009

Tas pāries. Man ar tā agrāk bija, ka grūti naktīs gulēt. Tāpat dzīvē ir svarīgākas lietas, nekā šie murgi.

S smaids 17.04.2009

iesaku neskatīties viņam acīs, ja sastopat viņu, jo var notikt letāl iznāciens. Par to visi uzzināja pirms 20 gadiem kad sākās seriāla filmēšana.

G Gunita 17.04.2009

HAHAHA cik rēcīgi. tas aktieris sen jau pa skapjiem nevazājas, bet dzīvo Nju jorkā labu laiciņu.

B BIGs 28.04.2009

Rudenī pa TV3 atkal sāks rādīt E ielu no sākuma, tad laikam mums pašiem būs savi bērni skapjos jāspundē.

D DzintarsBusulis 18.05.2009

Iesaku tev mainīt dzīves vietu!!! :D

F fast 18.05.2009

Nopērc DVD "The Best Of Mr Bad".

S Steven 04.07.2009

Es esmu IS BACK!

S Steven 04.07.2009

Bu...

M Mārīte 22.07.2009

Es atkal naktī redzēju sliktu sapni par šito briesmīgo seju. Es vairs nezinu ko man darīt.

E e 25.07.2009

edenstreet.net is having a revamp!

- ------------ 07.08.2010

kad izlasu sadas zinas, mazak paliek zel cilveku visas iespejamas nelaimes. nogalinat ar daksam un kremet so civilizaciju butu istais laiks.

M Mārīte 19.10.2010

Ārprāts, es atkal šonakt sapnī biju redzējusi Stīvenu. Viņš sagrāba mani aiz kakla un stingri turēja.

A Andrejs 19.10.2010

Un izdrāza????

D DonsPeihots 19.10.2010

Nezinu vai te raksta taisnību, bet manam radiniekam bija līdzīga situācija kad sapņos rādījās baigie murgi līdz tādam līmenim ka asins no deguna tecēja. Pēc kāda laika viņš aizgāja pie psihoterapeita un ar hipnozes palīdzību viņu izārstēja no tiem murgiem. Tā, lūk.

D dAINa 22.10.2010

Žēl man to Mārīti, bet ko lai dara? Tāda dzīve, vienam veicas, bet otram gan nē.

L Lilija 01.01.2011

Vakar naktī iedzēru par daudz šampānieša un redzēju tādus pašus murgus. Tā kā neiesaku pārāk daudz dzert.