Stīvens Ričardsons - Mr Bad

Pēdējā laikā es nevaru normāli gulēt, tāpēc ka sapņos es redzu briesmīgus murgus par Stīvena Ričardsona atveidoto "Mr Bad". Viss notiek tāpat, kā seriālā "E - iela", kur viņš nāk pie Šeridanas naktī un biedē viņu ar savu briesmīgo izskatu. Sejas labā puse ir sudraba krāsā, bet otra puse ir melnā. Kaut gan vairs TV nerāda jau 10 gadus šo ziepju operu un tas aktieris Vins Martins ir jauks cilvēks, bet man vienalga ir bail un es pat baidos naktī no tumsas un arī aizmigt. Tās epizodes ir kaut kas vairāk, nekā parastā šausmu filma. Tā ir drīzāk psiholoģiska šausmu drāma. Iesakiet man kaut ko.

L Ludis 19.03.2009

Ko lai saka. Jūtu tev līdzi. Ja ir lielas problēmas, tad ej pie psihoterapeita.

M MrBad 19.03.2009

I"m Your Patt and your Nightmare!

L Labais 19.03.2009

Mārīte, kāpēc tu uzrakstīji kur tu dzīvo? Vai tu domā ka mr ļaunais neprot lasīt?
Nebija gudri!

M MrBad 19.03.2009

Can You Hear me Mārīte, Nothing!

Mamma 20.03.2009

Iesaku steidzi griezties pie psihiatra.

K klausija 20.03.2009

toreiz neredzēju pēdējās sērijas. pie manis neviens nenāk :(

D devo4ka 20.03.2009

Oi, Mārit, adresīti tiešam nevajadzēja rakstīt, ja nu vienīgi uzrakstīji ne savu adresi...āāāāāāā, sapratu, tajā adresītē dzivo kads cilveciņs, kurš Tev nodarijis pāri!!!Gudri darīts...:D:D:D

Mamma 20.03.2009

Tiesi pec ta ari izskatas.

. .... 20.03.2009

VAi tad Miera iela a atrodas Dzirciemā???

Kartejas basnjas.

D devo4ka 20.03.2009

Bet Annai arī tas basnjas tīk, ja jau reiz pati piedalies sarunās, ko????

J Juris 20.03.2009

Es gan biju redzējis turpinājumu par MR BAD. Pēc tam, kad viņš satvēra medmāsiņu, viņa uzreiz sajuta to pašu, ko Šeridana un nez kāpēc arī pēc tam palīdzēja viņam. Medmāsa iedeva Stīvenam spēcīgas narkotikas un palīdzēja viņam aizbēgt no slimnīcas. Pēc tam Stīvens bija pie medmāsas mājās un prasīja vēl narkotikas. Tad naktī slimnīcā ir pamanījuši, ka Stīvena vairs tur nav un devušies viņu meklēt uz noliktavu, jo par to Stīvens bija stāstījis medmāsai. Kad meklētāji bija jau noliktavā, tad viņi tur ir atraduši Stivenu knapi turēdamies uz kājām un tad medmāsa paņēma pistoli un izšāva 2 reizes uz Stīvenu, bet tās vēl nebija viņa beigas. Pēc laika Stīvens atguva samaņu un aizgāja pie upes. Tur viņš atcerējās to meiteni Bekiju un savu bērnību. Viņam ir bijusi grūta bērnība. Izrādījās, ka Stīvens nav nogalinājis to meiteni, bet to izdarīja viņas tēvs pirms 25 gadiem. Stīvens Bekiju ir atradis mirušu un paņēmis rokās un to redzēja Virdžīnija, ka Stīvens tur rokās viņu un tāpēc viņa domāja, ka to ir izdarījis Stīvens. Kā arī Šeridana domāja to pašu redzot savā iztēlē un murgos. Vēl Stīvens redzēja, ka ir iespēja dzīvot laimīgi, nevienu nenogalinot, ko viņš sajuta caur Bekiju. Knapi dzīvs Stīvens ieleca ūdenī un tur arī noslīka.

I ilona 20.03.2009

nošaujies!!

Mamma 20.03.2009

Vai piedalities sarunas ir slikti?

Mamma 20.03.2009

Tik pat ka dzelteno presi lasit un var komentet, un ir kas atbild, un atkal var komentet.

. ....kl 20.03.2009

Paskaties kādu vel šausmīgāku filmu un šī aizmirsīsies :D:D:D

D devo4ka 20.03.2009

Redz, tomēr labi, ka ir tādas sūdzibas.lv, kur var mēles patrīt, pakašķoties, ja vajag un vnk pasmieties...:D:D:D

N ninja 20.03.2009

paldies, Juri - pec visiem siem gadiem pa retam gadijies atcereties to ainu, kur Stivens sagraba masinas kaklu, un pratot, kas diez notika talak.. fantastiskas beigas!:))

M Mārīte 22.03.2009

Viegli jau teikt, ka lai es to filmu aizmirstu, bet man pat brīžiem rādās halicinācijas. It kā Stīvens iznāk ārā no skapja. Ko tad man darīt?

K klausija 22.03.2009

noliec skapi blakus ledusskapim.