Stepp Solution - Krāpšana

Krāpnieku kantoris. Jānis Sprindžs Un Kristaps Pučka No Sia Stepp Solution - nepilda solīto, novilcina darbus un vienkārši melo. Šie darboņi mūsu uzņēmumam radījuši vairāku tūkstošu eur lielus zaudējumus, jo nekādi termiņi netika ievēroti. Mūsu objekts bija jāpabeidz maksimums 3 līdz 4 mēnešu laikā, bet pēc 6 mēnešiem darbs nebija pabeigts. Vēl jo vairāk - viņi ir parādā mums 3000 eur par nepadarītiem darbiem. Plus parāds apakš-strādniekam/elektriķim par dabu kas ir izdarīts, par darbu, par kuru mēs "it kā" jau bijām samaksājuši.

Šie puiši veikli runā un Sola visu izdarīt, bet realitātē paši tikai ņem objektus un darbus nogrūš apakšniekiem. Nauda tiek ņemta avansā uz priekšu, par ko tiek dzīvots, paliekot pat parādā strādniekiem.

Neiesaistieties ar šo sia un šiem cilvēkiem nekādos darījumos! Tālāk jau mēs iesim uz policiju rakstīt iesniegumu par krāpšanu, jo nekā savādāk šo visu afēru nevar nosaukt. Esam uzzinājuši no apakš-strādniekiem, ka situācija ir tāda paša citos objektos, kas nozīmē, ka tā ir viņiem darba formula - paņemt objektus, iekasēt avansus un pēc tam nozust.

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318

A Aigars224 03.11.2020

Biju arī apakšnieks, bija ļoti lielas grūtības dabūt līgumu, vispār teica lai pats taisot, vilcināja laiku, lai tikai nevajadzētu taisīt līgumu.
Neesmu saņēmis vēl vairāk kā 2000eur par padarīto darbu.
Ļoti ceru, ka uzņēmums aizies uz maksātnespēju, jo viņiem jau ir 6 neapmaksāti rēķini, būs 7, jo jau esmu iesniedzis visus vajadzīgos dokumentus parādu piedziņai.
Jāni, ja domā ka tiksi sveikā cauri, tad nē tā nebūs, jo tā vai tā tev viss būs visiem jāatmaksā no savas kabatas, vai arī tas slikti beigsies tev, nevarēsi parād>ties uz ielas vairs.