www.sudzibas.lv Stellina Double Hair Nevienam neiesaku iesaistīties darījumos ar šo firmu

Stellina Double Hair - Nevienam neiesaku iesaistīties darījumos ar šo firmu

Nevienam neiesaku iesaistīties darījumos ar šo firmu, kura tirgo matu pieaudzeshanas piederumus un apmaacibu. Agrak stradaju shis firmas salonaa par adminstratori un zinu kaa shiis firmas prieksniecei Ļenai patiik apchakareet klientus un savus darbiniekus. Viss shiis firmas marketings ir viena pamatiiga cilveeku chakareshana!

U

D deizja 18.05.2009

Ar Stellinas matiem strādāju 1.5 g un esmu ļoti apmierināta, gan kvalitātē, gan cenas ziņā, gan atieksmes ziņā. Vismaz pa tel. ir ļoti atsaucīgas darbinieces un klātienē arī esmu redzējusi un ir ok izpalīdzīgas smaidīgas... Visu to labāko. Iedomāties pat nevaru, ja gadījumā vairāk nebūs Stellina nezinu ar kuriem matiem strādātu...
jo iepriekš strādāju ar so cap matiem un uz sevīm arī izmēgināju - nu lai neapvainojās izlatītāji, bet personīgi manas domas stellinas mati ir labāki...jo pašai ir bijuši 3 reizes pieaudzēti Stellinas mati un nekādi problēmu. Visu to labāko firmai vēlu.

I Ince 08.06.2009

Man Stellinas mati krita saujām ārā.Kapsulas turējās labi, bet pēc divu mēnešu nēsāšanas no matiem bija palikusi labi, ja ceturtā daļa no sākotnējā apjoma.Lietoju Satin kopšanas līdzekļus pieaudzētajiem matiem.

O olga 11.06.2009

INITA...Stellina ofisa pardošana ir Balmain kometika, kas ir paredzeta tiesi tiem matiem, Jums vajadzetu tos pameģinat, jo cita kosmetka var slikti ietekmet uz kapsulu!!!

а Алина 06.10.2009

Что же у нас за люди такие злые и завистливые. Чаще все хотят низкую цену и самое лучшее качество. Я бы на вас мастера посмотрела, как бы вы все взвыли работая в Европе и платя за 100 прядеё минимум 100 - 150 лат и при этом волосы качества ужасного с мягкими капсулами и т.д. И сколько бы вони было от клиентов, которые выкладывали от 300 до 500 лат. Молчали бы, лимонадники. Извините, конечно за грубость, но накипело. У Stellini волосы отличного качества и клиентов у них множество по всей Латвии. У меня клиенты по 5 месяцев с волосами Stellini ходят. Не может же фирма отвечать за работу мастера и за то что человек делает со своими нарощенными волосами. Я считаю, что если и бывают недоразумения, то всё можно решить, персонал у них отличный.

I Ilga 14.10.2009

Алина +100

I Ince 05.11.2009

Jūnija beigās pieliku vēlreiz Stellinas matus, lai gan jau iepriekš rakstīju, ka Stellinas mati krita saujām ārā (lietoju Satin kopš.līdz.).Tagad patiešām nav nekādu problēmu, nēs''aju jau 5. mēnesi. Matiņi ārā nekrīt.Par Balmain kopš.līdz. gan neesmu sajūsmā, matiņi tāpat pēc laika (apm.2.5-3 mēnešiem)sāka velties, lai gan rūpīgi lietoju gan Balmain šampūnu, gan kondicionieri, gan masku un serumu.Tālab pieaudzētos matiņus mājās vairs nemazgāju, bet 1x nedēļā eju pie savas frizierītes, kura man matiņus izmazgā arī ar profesionālajiem kosm. līdz., lai gan tie nav speciāli paredzēti pieaudzētajiem matiņiem, un arī izžāvē un iztaisno.Pa šo laiku 3x matiņi man ir apgriezti, tagad, protams, vairs nav 60 cm. gari, bet kādus 30 cm gari, taču matu apgriešana novērsa to velšanos.Pirmoreiz pieliktie Stellinas matiņi sāka krist ārā jau pirmajā mēnesī un pie vainas nebija Satin kopšanas līdzekļi.Domāju, ka vienkārši gadījās brāķis.Tagad pieliktie pilnībā kompensē negācijas, kas radās nēsājot iepriekšējos matiņus.Taču izplatītājiem vajadzētu tomēr atzīt, ka starp iesūtītajām partijām gadās brāķi, nevis to kategoriski noliegt un novelt vainu uz nepareizu kopšanu.Manis pēc var kaut uz ekspertīzi sūtīt.

I Ince 05.11.2009

P.S.Ak jā, un to pašu Satin man ieteica un pārdeva friziere, kura man matiņus pielika.Citas klientes tāpat šiem matiņiem lietoja Satin kopš. līdz., un, nebija nekādu problēmu!

M maia 01.02.2010

Ездим в Stellinu из Таллина...качество материала и стоимость...превосходят предложения наших фирм, предлагающих тот же товар...А ЕЛЕНЕ огромный привет!Приятный интелегентный человек...Всех благ и процветания STELLINA!!

E Elena 29.05.2010

Подскажите пожалуйста, где можно купить стеллиновские волосы на заколках в Риге?

M melanija 23.07.2010

Pec savas pieredzes saku, ka Stellinas mati ir labi un firmas darbinieki ir loti atsaucigi, patikami sadarboties, jo man 3 gadu laika nav bijis nekadu problemu!!!...un vel pec savas pieredzes kaa meistars varu teikt, ka visiem nekad neizpatiksi, neatkarigi kada joma, jo vienkarsi ir tadi cilveki pec dabas, kuri vienmer ar kautko nebus apierinati.Protams, pastav fakts par brakiem un tas ir tikai normali, jo ta ir masveida razosana, tapat ka reizem kludas meistari un ari pasi klienti, informacijas trukuma del vai pieaudzejot matus pie nekvalificetas personas.
Ja gadas starpgadijumi, tad tie jarisina savadak - cilvecigi izskaidrot radusos problemu, lai uznemums var pilnveidot sevi un klienti varetu gut sev velamo rezultatu.
Manuprat, Stellinas mati ir kvaliatitivi par pieejamu cenu!!!

O OLGA 02.09.2010

Pro Stellinu volosi ne cego horosego skazatj ne mogu, ranise firma rabotala s volosami firmi, , Balmain" volosi xorosego kacestva, problem pri rabote nebilo, 2 vida kapsul mjagkie i tverdie na ljubitelja. konekror ocenj udoben v rabote. Kursi sejcas ne znaju kakie, a ranjse raskazivali nmogo melocej kotorie kankurenti umalcivali. Lene pozelanie vernutj v prodazu volosi, , Balmain".

D Daniela 16.09.2010

po povodu predidus4ego kommenta, kazdmu svojo, no ja naprimer kak raz s volosami Balmain rabotatj prosto ne mogla, poetomu bili raznoglasija s stellinoj, kogda ze pojavilisj stellina -volosi, Lena sama pozvonila predlozila poprobovatj, i do six por polzujusj stellinoj!!! uze okolo 6 let, esli ne bol6e!

ю Юлия 06.10.2010

Здравствуйте. Я с Эстонии. Работаю в своем салоне. Занимаюсь наращиванием волос. Как я могу заказывать волосы с Риги?

X xxx 19.11.2010

67411771

S Sabīne 26.01.2011

Stellinā ir ļoti nekvalitatīvi mati ! Kapsulas slīd ārā un līmlentas neturās !

Meistare.

т Тоня 02.06.2011

Добрый! Не советовала бы волосы STELLINA на лентах, так как из личного опыта ленты не продержались и месяца.
А, что касается качества самих волос, то сами волосы не плохие.

V Viktorija 27.08.2011

По поводу лент, могу сказать, что снимать их через 2 месяца тяжело, поэтому очень удивлена, что через месяц они отклеиваются(как написали выше)!!!волосы хорошие!

V Viktorijai 27.08.2011

Ar lodlampu nemēģināji?

T titiii 28.09.2011

Pati ar stellina matiem nekad neesu saskarusies, BET cik zinu no draudzenes ka mati tiešām nav tie labākie un diezgan padargi...nesan atradu vienu firmu pieaudzēju sev un jau 6 men staigāju -nekas man viniem nav, nekrit nekas arā un nepinkerejas-pat taisnot nevajag istenībā...tag realizēju to ar Latvija, daudzas meitenes pērk un ir laimīgas par kvalitāti un cenas ir pieejamas par 100šķipsnam -35Ls un runājot par US-tape 40 plāksnītes iet pa 45Ls.Un garums ir 65cm...esu laimīga

N Nesudzies;) 06.10.2011

Iepērkos Stellina, bet jūtos no visas sirds vīlusies, jo Stellina reklamē 50 % atlaides, tikai īsti nesaprotu kam tad ir 50 % atlaide. Pateicos jau iepriekš par izsmeļošu atbildi. Jūsu Stellina kliente.