www.sudzibas.lv Stellina Double Hair Nevienam neiesaku iesaistīties darījumos ar šo firmu

Stellina Double Hair - Nevienam neiesaku iesaistīties darījumos ar šo firmu

Nevienam neiesaku iesaistīties darījumos ar šo firmu, kura tirgo matu pieaudzeshanas piederumus un apmaacibu. Agrak stradaju shis firmas salonaa par adminstratori un zinu kaa shiis firmas prieksniecei Ļenai patiik apchakareet klientus un savus darbiniekus. Viss shiis firmas marketings ir viena pamatiiga cilveeku chakareshana!

U

M MARINA 02.02.2008

4to za bred??? Kak vam ne stindno,vi skoree svego konkurentka kotoraja pishet radi antireklami!!! U stellini otli4nie volosi, i ni kto tam ni kogo ne obmanivaet, esli ne nravjatsja volosi- ne pokupajte, a durackuju antireklamu pisatj ne nuzno!!!

L liene 04.02.2008

U stellini volosi samije lucsije no inogda zdat nado daze tri mesjaci stob polucit volosi... a vremja eto - dengi

M mi 27.02.2008

4to vi tak volnujtes za antireklamu, vi naverno i estj ta smaja lena;))) xex, sait nazivaetsja sudzibas.lv razujte glaza, sdesj vse pi6ut zalobi

D din 09.03.2008

Nezinu, kas ir noticis ar Stellinas matiem- tie ir pamatiigi zaudeejushi kvalitaati:( Ir taada sajuuta, ka mati kapsulaas ir iestiprinaati kaa pagadaas( vieni ar kutikulaam uz leju, otri achgaani uz augshu), kaa rezuultaataa vinji nenormaali pinkereejaas!!!! veidojaas pamatiiga shvamme:( Ja agraak visu dienu vareja nostaigaat un mati bija ideaali, tad tagad ik pa 5 min jaakemmee, jo vinji saveljaas:( Ne jau pirmo dienu straadaaju ar shiem matiem!! esu jau vairaakus gadus vinju kliente un vienmeer biju apmierinaata ar rezultaatiem, tachu tagad ir aarpraac:(

L Līga Milašička ツ 28.11.2016

Es piekritu. Jau otro reizi meiginu stellinas matus. Loti slikti. Tiesam katras 5 min jakeme. Pirmo reizi vel nebija tik traki. Bet nepatika. Tad pargaju uz she matiem kas gan ir krietni dargaki, bet ta ka man ir ombre krasojums tad nav lielas izveles. Un nu pirms pus otra menesa nolemu pameiginat velreiz. Murgs. Loti pinkerejas un savelas. Loti slikta kvalitate.

O olja 23.05.2008

Lena otvratiteljnaja persona dumajet sto ona ochenj xitraja no uvi ja toze boljse ne ix klient// Lenochka svoix klientov nado cenitj i uvazatj..

I imka 24.05.2008

Viss shiis firmas mārketings ir viena pamatiiga cilveeku chakareshana!
P.S. nu ko tur var padarīt, ka tāds jau ir tas mārketinga uzdevums :D

L Liga 04.06.2008

Olja ti prava, ona dejstvitelno xitraja i ne uvazaet klientov.

V vilita 30.06.2008

Oi jūs mani šokējat, man ar patika stradāt ar šo firmu, biju dikti apmierināta, mati bija kvalitatīvi problēmu nebija, un ar pasūtījumu ar nekādas aizķeršanas nekad nav bijis, tagat man bija pārtraukums ar šīs firmas sadarbību un te lasu ka šausmas kas notiek ar viņu, vai tā ir taisnība .?

M miljone 05.08.2008

tas par matiem ir pilniigas mulkiibas...man pasai wini bija un winus noweertee gan taads kaa Pjeers gan Iewa Skaistina, kas ir pieredzeeju frizieri wisaa pasaulee... un taas ir mulkiibas ka lena apcakaree..wina wnk daudz stradaa taapeec winas biznes arii iet... un juus skaugi warat iesaaliities... :p

L Linda 22.08.2008

Nesen sāku sadarboties ar šo firmu un līdz šim tie ir vieni no atsaucīgākajiem un pretimnākošākajiem cilvēkiem ar kādiem nācies sadarboties!!! Ir jau bijušas pāris problēmas, bet tās momentā, ar abpusēju apmierinātību, tika atrisinātas! Tāpēc neticu, ka mūsu sadarbība varētu pēkšņi izmainīties kā diena pret nakti! Uzskatu, ka šī firma ir ļoti laba un man nekādu pretenziju nav!!! Varbūt viens atsevisķš gadījums ar kaprīzāku klientu lika uzrakstīt šādu antireklāmu, jo neko sliktu nemanu ne Ļenā, ne firmā kopumā!

R rita 21.09.2008

A mne toze ne nravitsja eta firma...kogda nachinali sotrudnichatj to bilo vse inache, za kachestvo kremov i volos oni ne otvechajut (ubedilasj na sobstvennom opite) prisilajut ploxije krema s perebitimi srokami a potom delajut vid sto oni ne v kurse chem togujut.

A Anastasija 22.09.2008

V etom meste pokupaju volosi uze 4 goda, sama toze no6u volosi Stellina, vsjo zame4atelno...prosto nado dolzo uxazivatj za nimi...tak ze o4 dovolna obsluzivanijem!

O Oljenjka 23.09.2008

V Stelline o4enj xoro6ije volosi, i daze esli mitj drugimi 6ampunjami, oni ostajutsja idealnemi...za4em pisatj gadosti esli ti biw6ij administrator, kotorogo uvolili ...i vidimo bilo za 4to!!!

R Regina 24.09.2008

Absoljutno soglasna s Olenjkoj! ja toze javljajusj klientkoj firmi Stellina i nikogda ne bilo problem s volosami, vedj samoe glavnoe praveljno za nimi uhazivatj, a ob etom v firme preduprezdajut i dajut o4enj to4nuju informaciju.

I Ilze 24.09.2008

Es nesapratu, ka var administratore zinat par darbu, kas notiek ofisa...ne loti smuki, ta rakstit par firmu, no kurienes tevi atlaidija...un par matu kvalitati pateksu ta:ja jus gribat teret naudu uz matu pieaudze6anu, tad ari japadoma par tas kopsanas lidzekliem...jo no savas pieredzes zinu, ka ir tadi klienti kuri mazga pieaudzetus matus ar drogas 6ampuniem, pec tam sudzas ka matiem slikta kvalitate!!!Stradaju ar Stellinas matiem loti sen, un zinu ka kvalitte ir loti laba...un par to direktori Jelenu, varu pateikt tikaj to labu...

J JLo 25.09.2008

Vidimo administrator6a o4enj rasstroilasj, 4to ejo uvolili...ja toze rabotaju adminom v etoj firme, uze 2 goda...i esli 4estno nigde ne videla takogo xoro6ego otno6enija kak k klientam tak i k rabotnikam!!!Ne znaju ni4ego nas4jot volos, no po povodu kremov mogu viskazatj tolko vostorg!!!A nas4jot marketinga i Jeleni...mezdu pro4em ona sama postroila etot biznes, i dobilasj bol6ogo uspexa na rinke...i klient dlja nejo, eto samaja vaznaja persona!!!I eli ze tebja Liga uvolili, zna4it ti prosto bila ne sposobna xoro6o vipolnjatj svoi objazannosti...nado prosto bilo mol4a perenesti porazenija, a ne pisatj gadosti pro firmu o kotoroj ti tak malo znaje6!!!

E elina 04.11.2008

Pati nodarbojos ar matu pieaudzēšanu, parasti izmantoju pārbaud;itas firmas matus, taču divas reizes ir gadijies, kad meitene atnāk ar saviem matiem "Stellina" ko iegādājusies pie Ļenas, sorry...bet jau izņemot no iepakojuma ati no kapsulām bira kā sniegs - vismaz viena ceturtā daļa matu pirms pieaudzēšanas atradās uz grīdas: REZULTĀTS - 3 nedēļas pastaigāja un nāca nomainīt matus! Otra meitene ir mana pastāvīgā kliente, aprunājos ar viņu un pastāstiju, ka šie matiņi nav tie labākie, taču laika trūkuma dēļ likām šos matus, tie gan bija uz tresēm. PEZULTĀTS: pēc divām dienām mati bija kļuvuši par mačalku, kuru nav iespējams iztaisnot pat ar pannu!
Neatkarīgi no tā lieto pareizos līzekļus vai ne - NEIESAKU STELLINA

E elina 04.11.2008

Ha ha - atvainojos par savām rakstības kļūdām iepriekšējā komentārā;)

S stylist 06.11.2008

Nu naskolko ja znaju, v firme Stellina neljzja prosto prijti i kupitj volosi, esli ti ne javljaje6sja masterom, poetomu o4enj somnitelno, 4to klienti uze prixodjat so svoim materialom...ero vo pervix...vo vtorix:4em ze nado mitj eti nes4astnije volosi, 4tobi onis bilisj koltunom?Esli master znajet svojo delo, to on vkurse 4to dlja naros4enix volos sus4estvujet TOLKO specialnaja kosmetika, i v tretjix...esli volosi lezut po4emu ne pozalovalisj????pri6li bi na firmu vam dostali bi vse volosi iz upakovok i posmotreli 4to i gde lezet...prosto ja javljajusj tehnokom vo mnogix salonax gde naras4ivajut volosi, i v osnovnom vse rabotajut so Stellinoj, i poka ne bilo problem!

D Dzeneta 16.12.2008

Kaut ko drausmigaku pa sho Krievu kantori es neesmu redzejusi. Es vispar brino kaa pie vinu darbibas principiem vini vel pastav