LV RU
www.sudzibas.lv Statoil Vienmēr pa maku!!!

Statoil,Neste,Lukoil - Vienmēr pa maku!!!

Pildot a/m šajās dus, mēs tikai paātrinam degvielas cenu straujāku kāpumu, jo šīs ir dominējošākās firmas degv tirgū..Cilvēk, nēesi taču tik naivs un nedomā, ka kāds šeit ved uz LV degvielu no skandināvijas, visa viņa tiek ievesta tikai un vienīgi no Mažeiķu naftas!!!Ja netici, paprasi smag.auto cisternu šoferiem..Tiko uzkniebs-20, pirmo dienu atkal dīzeļi mētāsies pa ceļmalām, pie mums NAV ziemas dīz.degvielas, visu izšķir piegāztās ķīmijas daudzums!!!Pats esmu T.I.R. šoferis, pilda mūs Latvijas naftā, problēmas nav bijušas, lētāk un labi!Vienīgi Neste ieved savu benzīnu, taču jāpadomā vai tas ir labāks, taču daudz ķīmiskāks gan(klāt vairāk visādu mē..u..)Normālas dus:LATV.NAFTA, VIRŠI, DINAZ, ar Voer gan pagājušo ziemu ir bijuši nepatīkami brīži kolēģiem, stiprāk tas attiecas uz VOER-IERIĶOS..JA ir doma, ka vieglais dīz.var aizsalt, var taču saimn.precēs nopirkt kādas 4 pud.pa litram petrolejas, uz 40 l.dd piešauj 1.l.petrolejas, un būs tev daudz krutāks soļķis par visiem Statikiem!!!Sāda kombinācija izturēs brīvi līdz 30 grādiem!!Maldīga doma gāzt klāt dīzelim bendžu, jā palīdz, bet achūni neveselīgi degv.sistēmai, sanāk pārāk sauss degmaisijums..Der padomāt, bet ja naudu nav kur likt, var pildīties krutajos tankos, un domāt, ka brauc ar Skandināvu degvielu...Vācijas degv.cenas jau esam noķēruši, tagad ķersim Itālijas??Kur dd litrs maksā-89-92.sant.litrā, taču kur arī algas ir ap 2000-3000.eur???!Der padomāt??Ar šo rakstu nekādā gadijumā negribu aizvainot citas degvielas uzpildes stacijas, zinu, ka pie mums vel ir daudz labu un godīgu d.u.s. ..

D

Komentāri (4)

B Bomzis 06.01.2011

Es nesaprotu šīs sūdzības būtību?Tas tak jau katram Latvijas iedzīvotajam jau sen zināma un saprotama lieta...Laikam sūdzības autors ir ieradies mūsu valstī nesen, tad es Viņam piedodu...

I Ieva 22.01.2011

:D ak jel.. latvijas naftas propaganda :D
teikšu vienu - būtība šai sūdzībai ir nulle. Un degviela noteikti nenāk no Skandināvijas, bet gan no Krievijas :p un tikai 98 nāk no Mažeiķiem.

D DADŽULIS 23.01.2011

Ieva, vari neticēt man, paprasi degvieles vedējiem-cisternām tankeriem, tad arī pati varēsi spriest, cik tavam 95 gāž klāt ķīmiju oktāna skaitļa pacalšanai..no 82 otrā, līdz 98, ja gribi, līdz 108???Latvijas naftai te nav nekāda sakara..tikai lētāku dīzeli vari nopirkt no krievijas..Drīz varēsi pirkt degvielu sākot no 90 sant.litrā, un būs vienalga, vai dīzelis, vai bendža, tāpat viss nāks no Mažeiķiem...nepaies ne mēnesis, ka degv.cena būs kā Itālijā-89-92.sant.litrā!!!Tikai kur mūsu algas sākot no 1800.eur.mēnesī???Esmu T.I.R.šoferis jau 19 gadus, varat ticēt, daudz ko esmu redzējis, ne mazāk arī zinu!...

D DADŽULIS 23.01.2011

Hey Bomzi!Kaut esmu tālbr.šoferis, tikai priecē fakts, ka bom-bom arī ir dators!he-he, šutka..nu labi, sorry..Galvenais, lai kājām būtu silti..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes