www.sudzibas.lv Statoil Viens uzņēmums, bet kāda dažādība

Statoil - Viens uzņēmums, bet kāda dažādība

Mani "pārsteidza" darbinieces uzvedība! Esmu sieviete, 47 gadi, braucu mašīnā ar savu trīs gadīgo dēliņu. Situācija šāda: manam auto beigusies degviela, (to laicīgi nevarēju konstatēt, jo saplīsis degvielas atlikuma radītājs un parasti sekoju līdz cik un kā braucu, bet nu gadījās) Esmu uz vanšu tilta, ieslēdzu avārijas signālu un dodos zem tilta esošo Statoil. Rokās no bagažnieka līdzpaņemtā tukša Vējstiklu kanniņa un dēls pie sāna. Pieeju pie degvielas sūkņa, un vēlos uzpildīties. Degviela netek. Dodos iekšā veikalā, tur mani uzrunā pie kases stāvošā pārdevēja kura pat nesasveicinoties sāka kliegt agresīvi sacīdama: "Es nelaidīšu sūkni! " Es tā nedaudz apmulsu. Kad jautāju par to ko esmu sliktu izdarījusi, pārdevēja man atbildēja, ka vai es nelasot informatīvās zīmes kuras ir pie sūkņa un kad degvielu šādā kannā pildīt aizliegts! Es atvainojos pārdevējai un attaisnojos, ka neiedomājos par šādiem noteikumiem un neizlasīju šīs informatīvās zīmes. Pārdevēja aizskrēja uz veikala otru galu un pienāca ar kaut kādu degvielas kannu, kuru, atvainojiet, vicināja man gar degunu sacīdama: "Jums jāpērk šī kanna ja gribat iegādāties degvielu kannā" Es biju gatava pirkt šo kannu, taču man tā šķita pārāk dārga un es atteicos no šī pirkuma. Tā kā man nebija liekas naudas šim pārdevējas uzspiestajam kannas pirkumam es palūdzu, vai tiešām nevar iepildīt šādā vējstiklu kanniņā, ka man ir dēls pie sāna un būs grūti doties kur citur degvielas meklējumos. Diemžēl sekoja atteikums ar sekojošajiem pārdevējas vārdiem: "tad jums jādodas uz citu benzīntanku, es jums nevaru palīdzēt!" Zināju, ka pretim ostai bija vēl kāds benzīntanks, tad nu devos uz turieni, sākumā nezinot ka tas arī ir Statoil. Uzreiz iegāju iekšā pat nemēģinot pildīt degvielu, izstāstīju savu situāciju, pārdevēja bija ļoti pretīmnākoša un saprotoša un atļāva man iepildīt degvielu. Es protams biju priecīga, iedzēru kafiju, saņemu vēl jauku piedāvājumu iegādāties šokolādi un devos atpakaļ pie sava auto. Garam ejot Statoil kur iegriezos pirmo reiz nodomāju- viens Statoil, bet cik tomēr dažāda attieksme. Personīgi vārdus neatceros, bet paldies mīļajai meitenei no ostas Statoila.

H Hizzo 10.06.2010

Nu jop.. kas nav skaidrs nepiemērots ir nepiemērots, ja pilsonei tā kanna pa ceļam būtu izjukusi, būtu līdzīgs raksts kā te bija svol... statoilā iedeva ne tādu autom.kārbas bremžu eļļu. Ja tā kanna uz vietas tankā būtu sadalījusies un viss tās saturs nonāktu kanalizācijā, pilsone stādās priekšā kādu soda naudu būtu jāmaksā uzņēmumam. Pa dārgu kanna :) man liekas ka bez metāla tankos var atrast arī plastmasas kannas kuras PIMĒROTAS degvielai nu un to cena nevarētu būt augstāka par 6-7 l benzīna. Otrai "labai" darbiniecei ieteiktu padomāt par to vai pieverot acis uz šādu "ai.u" darbībām nesanāk nonāk lielās nepatikšānās.
P.S. Ar statoil man nav nekāda saistība.

H Hmm 10.06.2010

Cien, Andris! Es neesmu Statoil darbiniece, mani ar šo kompāniju vieno tikai tas, ka divas reizes mēnesī es pie viņiem uzpildu automašīnu (tātad - es esmu VIENKĀRŠS klients), kā jebkurš cits klients, kuru kompānijai nav mazums! Tāds pats klients es esmu degvielas uzpildes stacijām Neste, tādēļ nedomāju, ka manās atbildēs tādēļ ir jāsaskata kādas noteiktas kompānijas interešu aizstāvēšana. Godīgi sakot, mani sāk kaitināt uzskats, ka - ja Tu aizstāvi kādu kompāniju, tu automātiski citu acīs kļūsti par tās darbinieku! Tas ir aprobežoti! Neaizmirstiet, ka ir arī tūkstošiem citu profesiju, kas nav saistītas ar uzpildes stacijām, bet kuru pārstāvji ir pietiekoši izglītoti, lai zinātu gan par statisko izlādi, gan par draudiem, kas rodas, uzpildot degvielu tam nepiemērotā traukā, gan par aizliegumu, kā tādu, ievērošanu.
Par "kazu" komentāru autori nosaucu tādēļ, ka tieši šādu "bla bla bla" sieviešu dēļ arī visas pārējās sievietes vīrieši sāk uzskatīt par dumjām, neko nevarošām un tādām, kas uz ielas neprot uzvesties.. Godīgi sakot - mani tas aizvaino...

K Katt23 11.06.2010

Labak jau Hmm neko neparmest ar tadu ģēniju esam saskārušies ka bail metas.
Man ščiet tev ir problēmas bezdarbs dara savu:D

H Hmm 11.06.2010

Katt23 - jā, jā, Tev arī jauku dienu! :D Ja raksti sūdzību, tad esi gatava, ka citi arī par to rakstīs! Un ne jau visi glaudīs pa galviņu un teiks - jā, jā, Statoilā strādā vieni vienīgi izdzimteņi, kas neko nesaprot..
Un ar bezdarbu, krīzi valstī AŠ2 un citām parādībām šajā valstī tam visam nav pilnīgi nekāda sakara! :)

L law 11.06.2010

to Eseseseseseeses
Tu saskati citu pareizrakstības kļuudas un slikti darbojoshaas smadzenes bet vai uz sevim esi paskatijusies?
Vai kaut reizi savos n-tos komentaros esi saakusi teikumu ar lielo burtu kaa pienaakas un lietojusi pieturziimes kur pienaktos?! Nemaz nerunaajot par latvieshu specifiskajaam garumziimeem, bet shodien jau daudziem datoriem nav taadas iespeejas . Taa kaa pirms pljuuuti te, paskaties uz seviim !!!

K Katt23 11.06.2010

Bet kur jūs rāvat ka es to rakstīju?
Tā nav mana sūdzība:(

A atomic 14.06.2010

Speciālās kannas var arī nepalīdzēt pret statisko izlādi, jeb citiem vārdiem, pareizi rīkojoties var uzpildīt degvielu arī citos plastmasas traukos. Piemērs, ja jums ir dialektriski apavi (varāk novērots ziemas apaviem) tad nenotiek pašizlāde uz zemi. Izkāpjot no auto (paklāji, sēdekļu pārvalki, utt) jūs salasat statisko lādiņu, paņemat savu sertificēto kannu un turot rokās sākat uzpildi un tad noliekot to uz zemes pastāv risks, ka tajā brīdī notiks statiskā izlāde. Pareizi būtu, nolikt trauku uz zemes, pielikt roku pie sūkņa metāla konstrukcijas un tad ķerties klāt pie sūkņa pistoles. Ir jau vēl hīts, zināmos apstākļos statiskais lādiņš var veidoties arī pašā uzpildes procesā degvielai plūstoto pa šļūteni, bet tam ir vajadzīgi īpaši apstākļi (garas līnijas, ātra plūsma, sauss gaiss, utt). Kas saprata šo, sapratīs arī, ka nedrīkst kāpelēt iekšā arā a/m uzpildes laikā.

L lielāS 17.06.2010

Katru reizi, kad tu ej pāri ielai, tu skaties, vai brauc mašīna, vai nē. Kad kāp uz kāpnēm, tad pārbaudi, vai tās izturēs, vai nē. Vienmēr pastāv varbūtība notikt nelaimes gadījumam, un tie notiek tikai tāpēc, ka brīžiem cilvēki nedomā līdzi tam ko dara. Un kad dara, tad neuzdod pietiekoši bieži sev jautājumu, vai tas ir droši, vai nē. Par to mēs sākam domāt jau tad, kad nelaime notikusi. Un spriežam - varēja tacu tā nedarīt, bet tad jau diemžēl ir par vēlu. Statoilā drošības noteikumi ir ļoti stingri, tāpēc pārdevēja arī neļāva pildīt degvielu kannā, kura nav piemērota degvielas pildīšanai. Par statisko elektrību - zinu, vecs onka stāstīja, ka no tādas kannas lejot autiņā benzīnu, autiņš esto aizdedzies.

H hmm 17.06.2010

man ar šķiet ka kaut 100 cilvēki grib liet degvielu nepiemerotaa traukaa, pardevejai nav tiesibas assi un kritiski reaģeet, jo biezhi vien saskaramies ar situāciju ka ejam uz kādu iestādi, un ieperamies ne tur kur vajag un mums sak bljaut virsuu KAS TU LASIIT NEMAKI utt. ja reiz ir sudziba tad ir sudziiba. diez vai vecajai tantej nav ko dariit un te kko "izpušķot" Nelaime var notikt jebkur un jebkā, tāda ir dzīve, pat tad kad ir ieverotas visas prasiibas un likumi, jautajums ir viens- ko tāda dažādība. Es uzskatu, ja pārdevēja laipni būtu izskaidrojusi situāciju nevis "pasutiijusi" nerastos nepatikami brīzhi. Pec personigas pieredzes varu teikt ka kaadas tik kannās nesmu redzejis ka Staķikaa pilda, šeit jautājums ir par attieksmi. Interesanti ka šii nav 1 sudziba par sho iestaadi, jautaajums varbut tomer kkur ir probleema

I Ilva 22.06.2010

Ļoti žēl, ka darbinieks, kurš ievēro drošības instrikcijas nu paliet tas sliktais, savukārt tas, kurš apzināti ignorē tās instrukcijas, kuras vieņiem tur ir rakstītas, tagad ir tas pozitīvais... Ārprāts, kas gan noties šai pasaulē?
Un vēl... vai tik tiešām mēs šajos laikos varam rakstīt tikoai to slikto... kad kāds ir uzrakstījis arī ko labu?
Man patīk abas šīs stacijas. Bieži man sanāk iebraukt pa ceļam vienā no tām... Un NEKAD, pilnīgi NEKAD neesmu jutusi agressiju un negatīvo attieksmi, visi vienmēr bija laipni un atsaucīgi! PAldies VIESIEM Statoil darbiniekiem!

I Inga 01.07.2010

tapeec jau šeit ir sudzibu portals, kur nav jaizsaka labie vardi. un tajaa situacijaa neviens neko apzinaati neignoreja, bet cilvēcīgi uzvedaas

M marite 23.07.2010

nevar but ka cilveeki ir tik akli un neko neredz kas ir aizliegts!! tikai zin- man vajag!!! musdienas vairak par 3 burtiem nemaz nelasa

K Konfekte 08.01.2011

http://www.youtube.com/watch?v=oUf8vc7I6bc Tas Jums, kuri nesaprot, kas ir statiskā elektrība un kādus draudus dzivībai tā var radīt saskarē ar viegli uzliesmojošām vielām!!!Cilvēki, mācieties redzēt tālāk par savu degungalu un pārstajiet vainot darbiniekus par to, ka viņi ievēro ugunsdrošības noteikumus DUSā!!!

B Bruno 07.10.2011

Bet man tieši šādā pat situācijā meitene no Vanšu tilta Statoila piedāvāja aizdot uz goda vārda plastmasas benzīna kanniņu no noliktavas degvielas iepildīšanai, ko protams atnesu atpakaļ. Cik zinu, tad Statoilos šādas kanniņas ir tieši šadiem gadījumiem, lai izpalīdzētu!

M Mansvards2 06.08.2013

Tā neapmierinātā Statoil grezele laikmam bija tā pati Veronika, kas jau kļuvusi populāra šajā saitā, kā rupja un nelaipna pārdevēja. Brīnums kā viņa tur vēl strādā, bet varbūt jau ir atlaista?

NEPATIK STATOILS - BRAUKA BEZ DEGVIELAS !!!

kafija Pauling 22.10.2014

KA VAR BEZ STATOILA ???