www.sudzibas.lv Statoil vadoso darbinieku visatlautiba

Statoil - vadoso darbinieku visatlautiba

Darba vieta tiek apvainoti naudas un citu lietu zadzibas nevainigi darbinieki.Mus darbiniekus, pardevejas novero kameras, bet neskatoties uz to tiek apvainoti, tirditi, apmeloti cilveki.Tiek atklata veida draudets ar cietumsodu, policiju, ja iztrukumi netiks samaksati.Tiek aizskarta un apspriesta katra darbinieka privata dzive un intereses.Nauda, un citas materialas vertibas netiek glabatas seifa, bet atrodas kabineta uz gridas un pieejams ir ik vienam, tai skaita stradniekiem.Dazi darbinieki darba laika atrodas alkahola reibuma, bet vaditaja neliekas ne zinis.Pret klientiem darba vaditaja attiecas rupji, neiecietigi, ignorejot to tiesibas.Darba grafiki neatbilstosi LV darba likumdosanai.Pazemo un aizskar darbinieku tiesibas Anita Skudra un Gatis Grinhofs ka ari tiesavaditaja Inese Curkste.Ir verts pardomat, kam, kapec sis nelikumibas un tada attieksme ir vajadziga.

K Katrina 08.05.2008

Ja piekritu, pilniga taisniba par so uznemumu.Saskaros pati ar DUS vaditaju Ulmana gatve110, kura man ka klientei asi izteica paskaidrojumu, par manu neizpratni.

E Edza 08.05.2008

Nepratu lietot OPT vaditaja sausminosa, nelaipna balsi paskaidroja to izmantosanu.Ta vien liekas, ka tur vadosais personals nav sava vieta.Tas ari bija Ulmana gatve 110Beidzot kads ir sanemies un uzrakstijis par Statoilu.

G Gatis 21.05.2008

izklausas skumji, bet neticami. kaut ka visi tris komentari skiet ar vienu roku rakstiti

M miiljaaa 26.05.2008

Kapeec juus nezinojat pasa Statoil vadiibai, kas sez lielajaa maajaa?Kapec paciesat, ka pret jums taa izturaS?
Pati arii straadaaju Statoil par pardeveeju, un mana stacijaa viss ir kaartiibaa!Taa jaabuut visaas stacijaas;)

J jana 05.06.2008

Gatis un Anita jau ir pati Statoil vadiiba!Pati vadiiba darbiniekus saukaa par zagljiem, un meklee iemeslus lai tik bonusus nogrieztu.Paši sēž birojaa un dzer ''haljavno''kafiju.

A aero 16.09.2008

nu nezinu..bieži iepērkos, un leju bendzinu statoilos dažādos bet nu to ka kasieri būtu neapmierināti ar darbu, nav izdevies novērot..vienmēr tādi smaidīgi un dzīvespriecīgi :)

A abc 03.01.2009

Darbinieki smaidiigi, taapeec ka vinjiem taadiem jaabuut, lai neriskeetu ar savu algu.
Bet, runaajot par vadiibu, biezji vien par vadiitaajiem kjuust neizgliitoti, bet ilgi staadaajoshi darbinieki, kuriem apmaaciibaas iepoteeta pashpaarliecinaatiiba, un tad nu tikushi jaunajaa, ilgi gaidiitajaa amataa var kaartiigi iztrakoties.
Bet no personiigaas pieredzes nenoliedzu, ka ir ljoti daudzi iznjeemumi..

S Supremo 03.01.2009

Tas pats noties PLUS PUNKTS

L Laila 14.01.2009

Muļķības!!!Statoil stacijās vienmēr ir laipni pārdevēji, ko ne vienmēr var teikt par klientiem!!!Varbūt kritizējot citus Jūs paši vispirms apdomāsiet to, kāpēc Jūs, klienti nokaitināt pārdevējus!!!Sorry, taču Jūsu nezināšana ir Jūsu nevēlēšanās uzklausīt vai izlasīt dažādas pamācības (par to pašu OPT)!!!Un tas, kas te ir tik drosmīgs un "noliek" vadību varētu būt tik drosmīgs un pateikt to ko domā tiem cilvēkiem acīs nevis "aplikt" interneta portālā!!!Un darbinieku algas nav atkarīgas no viņu smaidīguma Abc!!!Atkarībā no citiem uzņēmumiem Statoil rīko apmācības-skolu darbiniekiem!!!Statoil ir vislabākie:)

B Bijushaisdarbinieks 25.02.2009

Pilnīgi piekrītu raksta autorei...Pats esmu strādājis gan Ulmaņa gatvē, gan citās stacijās.Nosauktie personāži ir pareizi aprakstīti, bet tā ir tikai maza daļiņa no visiem.Amatus tur sen dala pēc acīm nevis darbiem...Un runājot par klientiem, tad viņi viss mazāk izved pārdevējus no nerviem...
Ja klienti zinātu, kas notiek personāla telpās un no biroja puses, tad viņi noteikti apšokētos.
Es saprotu, ja cilvēks ir aizgājis slaistīties nevis strādāt, tad lūdzu terorizējat viņu, bet ne jau normālus darbiniekus.
Par privāto dzīvi pat nav vel pilnīgi viss pateikts...Tavu privāto dzīvi ne tikai DUS-ā apspriež, bet pat birojā.

P.S. - Aizgāju pēc paša vēlēšanās.Tagad sēžu bez darba.Ja man jautātu vai es tur atgrieztos, tad atbilde būtu kategoriski -NĒ.

L linda 14.04.2009

es gan atgrieztos strādāt Statoil, bet tur vairs neņem :(

U Uģis 14.04.2009

Tur ir svaigs benzīns un tāpēc mašīnas neslāpst.

E es 01.06.2009

Visa šī vadība ir atspoguļojums tam ko prasa mātes kompānija norvēģijā statoilhydro tā kā norvēģi ir apmierināti tad arī vadība nemainās un visu to principā nosaka norvēģi latvieši ir tikai tādas marionetes un neviens neiebildis jo lielakai daļai latvijā nespēs samaksāt tādas algas kā statoil plus vēl visadi bonusi.Domājams ka ja ir kadi iebildumi pret vadību un ir atklāta darba diskriminācija darbā tad nav jameklē birojs duntes iela 6 bet jameklē kā ir iespējams sazināties ar norvēģu kompāniju jo noteikti ja norvēģijā ko tādu uzinas daudzu krēsli šeit latvija sašūposies. Jo kā tad ta norvēģu kompānija ir tik daudz līdzekļu un darba ieguldījusi lai mūsu kompānija būtu pircējam draudzīga un pekšņi latviešu lauku baleliņš kurš ir nepmierināts ar savu dzīvi visu ilgus gadus darīto darbu sāks bojāt noteikti iecekojiet statoilhydro.com gan jau var pameklēt kur uzraxtīt kādu s;udzību

E Edijs 07.07.2009

Pilnīgi nepiekrītu. Strādāju Valdemāra DUSā, gan vadības attieksme, gan pārējais ir ok. Vienmēr jau gribās strādāt mazāk, bet mūsu vadītājs ir super. Viss atkarīgs no priekšnieka. Un stingrībai ir jābūt, arī pie mums ir bijušas iekšējās zādzības, bet tās ātri pieķer..ļoti ātri!

E Egils 08.07.2009

Man iekš statoil strada draugi un ir jau dazkārt kreņķīgi par darba slodzi, bet kopumā izsakās labi. Ir gan normāla alga, gan attieksme, varbut telpas prasītos vairāk, pieeju datoriem, bet citādi neesot ne vainas. nav jau nekads premium darbs, bet kā sākums, kā pieredze - izcila. un viens tur jau strādā 7 gadus, un prom negrasās..tas jau ir rādītājs..

M MiuMiu 27.11.2009

Dārgā, Anita. Pirms raksti visu šito farsu, atceries, ka tas cilvēks, kas "aizskar un pazemo Tevi" ir nevis Gatis, bet gan Gints Grīnhofs un tad turpināsim.. ;)

K kristaps 17.10.2011

Pilnigi piekritu Statoil ir paris drausmigi cilveki nezinu vai vini vel strada paslaik bet es atceros atdu Anitu Skudru tad ir tas Gints un tad vel ir tads Astics, piemie divi ir konkreti zurkuleni kas naudas del izdaris visu! Un Astics es ceru ka kadreiz dabus kartigi pa muti lai saprastu ko nozime patiesi kko darit nevis tikai runat!