Statoil Teikā - hot-dogi

Es šodien plkst. 21.30 devos uz Statoil Teikā, lai iegādātos vakariņām hot-dogu. Taču, kā par nelaimi, mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums. Pārdevēja atteicās man to pagatavot, jo līdz Statoil slēgšanai ir mazāk kā pusstunda, turklāt desiņa nebija gatava. Nesaprotu, kāpēc tā, jo pusstundas laikā var iegriezties pietiekami daudz apmeklētāju, kuri varbūt vēlas iegādāties tieši hot-dogus, tādā veidā Statoil zaudē sev ienākumus un klientus. Turklāt, vienīgā vistas desiņa, kuru iegādājās mana draudzene, bija negaršīga! Iesaku padomāt par kvalitatīvāku un laipnāku klientu apkalpošanu, arī vēlākās vakara stundās!

H

P piano 04.11.2013

tas ir kaut kāds ārprāts, kopš kura laika benzīntanks ir kļuvis par ēdnīcu, tāpēc es vairs nebraucu tankoties statoilā, apnikuši tie hamburgeru un kafijas mīletāji, pus stundu jāstāv rindā dēļ tiem reklāmas upuriem

Nandia 04.11.2013

Un kā tad draudzenei izdevās to vistas desu izprasīt?!?! :)) paņem cīsiņus veikalā un mājās ar maizi var štopēt iekša cik tik tīk.
Njam desiņu ēdāji un kafijotāji benzīntankos bieži nobesī, it īpaši tie kas kājām ejot staigājas un nāk tur kā uz kafejnīcu karstos suņus noēsties, vai arī braucēji, kas nomet mašīnu pie uzpildes vietas un pats iekšā desas rij, bet pofig, ka citi stāv rindās, lai varētu uzpildīties.
Tieši šadu neloģisko benzīntanka apmeklētāju dēļ nākas iepildīties pašapkalpošanas uzpildes stacijās.