www.sudzibas.lv Statoil Slikts serviss

Statoil - Slikts serviss

No rītiem ļoti garas rindas. Rindā jāstāv vismaz kādas 20 minūtes. Apkalpošana zem katrads kritikas. Ļoti nelaipna apkalpošana. Personāls reizēm ridina savas problēmas nemaz neredzot ka kāds stāv pie kases. Man bija gadījums, ka prasu preci, bet mani nesaprot ko es gribu, jo risina savas kautkādas lietas.

Atbilde no administrācijas Sudzibas.lv Janis Sudzibas 24.01.2017

Lūdzu, noskaidrojiet informāciju par Statoil, adrese.

K

V varjags 24.01.2017

Tas tāpēc, ka cilvēki nevar mājās brokastis uzēst! lielākā daļa hotdogus un kafiju pērk! tas jau vairs nav benzīntanks, bet makdonalds!

S StatoilLatvija 24.01.2017

Labdien!

Vai vari, lūdzu, precizēt degvielas uzpildes staciju, kur ir novērotās garās rindas un nelaipna atpkalpošana?

T teemo 24.01.2017

Ja negribi gaidīt, tad brauc uzpildīt degvielu Nestē.

D Dontkillmyvibe 24.01.2017

Neesmu nekad piedzīvojusi aprakstīto nevienā Statoil. Un tiklīdz kāds pērk burgeru vai hotdogu, uzreiz tiek izsaukts otrs darbinieks un nekādās garajās rindās nav jāstāv.

0 0203 24.01.2017

es statoilu vispār neieredzu, tikai izsalkušie bezsmadzeņu radījumi tur iepērkas, degvielai nav kvalitātes un neredzu jēgu maksāt par visu 2x dārgāk kā tas maksā, un tad vel tās visas nenormālās rindas ar hotdogistiem.
labāk es savu mašīnu aizstumšu līdz nākošajam benzīntankam nekā iegriezīšos statoilā

K kurmis3486 26.01.2017

Es tev pilnīgi piekrītu.Jo tas nav normāli.Pats galvenais ka nekas netiek darīts,lai kaut ko uzlabotu.BARDAKS ne iestāde.

V Viktorija001 24.01.2017

Tieši tāda pati situācija ir Jelgavā. Akadēmijas ielā. No rīta ap 7.30-8.00 esmu spiesta stāvēt garā rindā. Ap 15-20 min, jo no blakus esošās skolas nāk brokastot ar hotdogiem. Un kā parasti strādā viena pārdevēja.

I Ir Viedoklis 25.01.2017

Nu taču samaksājiet pie sūkņa, jeb jums visiem aplokšņu algas, ka jāiet pie kases? :D

V Viktorija001 25.01.2017

Jelgavā akadēmijas ielā nav iespējams maksāt pie sūkņa, vienīgi veikalā