www.sudzibas.lv Statoil Slikta degviela

Statoil - Slikta degviela

ir kāds izskaidrojums tam, kādēļ TIEŠI kad pildos Statoil, mans auto mazliet rīstas un degviela pārāk ātri beidzas?Rīgā - Mūkusalas 75 un tepat Vienības gatvē, bet ja jau abos vienmēr ir bijušas tādas problēmas, tad nedomāju, ka citos ir labāka situācija. Lēju 95E.Šī problēma ar Statoil degvielu ir jau no paša sākuma, kad iegādājos jauno Auto.Auto ir gandriz nullīte, lietots 6 mēneši, un nesen veiktas servisa apkopes kurās centrs man saka, ka ar auto viss ir vislabākajā kārtībā, vaina esot Statoil'ā.Pildoties citos DUS - auto iet teicami.Kā lai risina šo problēmu?

sunpva 14.08.2014

Man ir žēl jaunā AUTO, dēļ jūsu DUS. Nezinu ko Jūs tur maisat klāt, ka mans auto uz to ķīmiju vai gaisu pret-reaģē, bet tas vairs nav smieklīgi!

N nacann 14.08.2014

tikkai cilvēks kurš neko nesaprot no automašīnām var tankoties statoila ednīcā( kaitina mani visi tie hot dogu pircēji, nevis tanks bet riktīga ēdnīca) statoils tā šķaida degvielu ar visādām piedevām, ka no benzīna tur maz kas paliek pāri, svēti iesaku savu auto tur netankot

Y YoYo 16.08.2014

Ļoti vienkāršs ieteikums: Ja ar Statoil degvielu auto neiet, pamēģini dažas bākas izbraukt piemēram ar Lukoil benzīnu un tad vismaz būs ar ko salīdzināt!
Ja nepatīk Rus degviela ir vēl Neste un tad jau varēsi veikt kādus secinājumus: vai mainās patēriņš un auto uzvedība!
Lai labi ripo!
P.s. Es gan nebraucu ar jaunu auto, pildos Lukoilā arī Nestē un nekādu problēmu kā ziemā tā vasarā.
Auto lec rūc, brauc un arī patēriņš ir optimāls!