www.sudzibas.lv Statoil Nekvalitatīva produkcija

Statoil - Nekvalitatīva produkcija

Ceturtdien, aptuveni ap 12:00 Liepājas statoil tika nopirkts vads iPhone lādētājam. Nav lēts un nav dargs, bet ka izrādijās nestrādā. Pieslēdzam visur, kur ir iespējams, pamēģinājām vairākus iPhone un iPad,bezjēdzīgi. Pazvanījām pa numuru, kas ir rakstīts mājas lapā, mums iedeva cilvēka numuru, kurš ir atbildīgs par produkciju, bet viņš cītīgi necēla vai atcēla zvanu. Beidzot sazvanījām un tad mums piedāvāja instalēt kaut ko un kaut kur, bet kā tas ir iespējams, ja tu esi mašīnā un pērc vadus un lādētāju tieši lai varētu uzlādēt ceļā? Tā ka es steidzos, es aizmirsu paņemt čeku, bet draugs teica, ka pārdevējs to pat neuzlika uz galda, lai es varētu to paņemt.

Beigās mums pateica ka varbūt to visu atrisinās un varbūt kaut kāda informācija būs pirmdien.

Rakstu lai pārējiem būtu zināms, ka statoil nepārdod oriģinālus vadus iPhone kā mums bija teikts, lai citi neuzķertos un neiztērētu naudu ne par ko.

K

L looneylv 20.03.2016

steidzos, kaut ko paņemu, kaut ko nopirku... kaut kā nestrādā... Visa ''sūdzība''

Cilvēciņ mīļais, pirms raksti sūdzību un sūdzies par savām tiesībām padomā par saviem PIENĀKUMIEM!

Jebkuru fizisku preci drīkst atgriezt oriģināliepakojumā, nesaplēstu 14 dienu laikā uzrādot oriģinālo preces čeku. Čeku nepaņēmi, kastīti saplēsi/izmeti, pati vainīga! Būs mācība!

M Mārtiņš 21.03.2016

Nu ko Jūs maldinat cilvēkus, ka var atgriezt 14 dienu laikā! Tas nav internetveikals un tas nebija attālināts darījums, nevajag jaukt.

K Ksenija 28.03.2016

Paldies par Jūsu komentāru, bet te es gribēju brīdināt cilvēkus nepirkt vadus, jo tie NESTRĀDĀ. Ne pie kā neesmu vainīga un nebūs man mācība ;) naudu man atdeva atpakaļ, bet nevar zināt vai tie parējie vadi strādā.

K Ksenija 28.03.2016

Te pat virsrakstā ir rakstīts NEKVALITATĪVA PRODUKCIJA. Pamacīt cilvēkus varat kaut kur citur. Lasat uzmanīgi :D

A Aivars_Ko 28.03.2016

Piekrītu Ksenijai. Dažas Statoil preces nevar atšķirties ar labu kvalitāti. Taču arī gribu piebilst, ka diezgan dārga produkcija viņiem ir. Kā ir, tā ir.