www.sudzibas.lv Statoil Labs serviss

Statoil - Labs serviss

Vēlējos izteikt labus vārdus par meiteni Kristīni , kura strādā statoil, braucot virzienā uz Jūrmalu, pirms Krautas veikala! Ļoti pozitīvas emocijas atstāja šī meitene , apkalpoja ļoti pozitīvi un dēļ šādiem darbiniekiem ir patīkami atgriezties un iepirkties!
Kā maija saulīte, tāda bija Kristīnes attieksme , uzrakstīju šo, jo tiešām Kristīne pacēla garstavokli visam atlikušajam vakaram un vēlos lai meiteni arī no vadības puses novērtētu! :))

Interesanti, kad tas notika, jo K-Rauta jau labu laiciņu atpakaļ pārtapa par Senukai. Tā ka pēdējais laiks iebraukt pie Kristīnes, nevis rakstīt par viņu atsauksmes.

D Dontkillmyvibe 19.02.2017

Kāds Statoil sakars ar K-Rautu?

E Eliina_elina 01.04.2017

Tikko iepirkos Vienibas gatves statoelā, fantastiska apkalpošana, pozitīa attieksme, enerģiski apkalpo! Esmu pozitīvi uzlādēta visai dienai! Liels paldies ????????????