Statoil - Язык

Просто ужос, заправляюсь раз в неделю на заправочный станциях в Риге и в Районах бывает, люди работают... Но уже не раз наблюдал, как продавцы которые стоят за кассами просто похабна относятся к своей работе... Постоянно наблюдается.. как швыряется сдача или кридитная карточка.
Жалобы писать не самое лучшее, да и не люблю я это дело.
Был свидетелем, больше всего не понравился тот инцидент, когда человека просят говорить с клиентом на русском языке, а в ответ ты слышиш не цензурную лексику(расплачивался дедок)
и на сколько я понел, он глуховат! Постоянно переспрашивая продавца ( были и другие покупки)
продавец начал повышать голос(при этом ругаясь откровенно говоря матом).
Позвонив на бесплатный номер статоила мне ответили, чтоб писали жалобу на человека (в книгу жалоб) имя, фамилию его уволятю.
Но приезжая уже как месяц на Деглавскую заправку он до сих пор работает...
Что на это можно сказать?

D

A alby 13.05.2009

un kāpēc tad angļiem neviens nepasaka ej d*rst, iemācies latviešu valodu tad runāsim ar tevi.!!!
es uzskatu ka pārdevējam ir jāprot arī krievu valoda, kā arī angļu valoda.

K konchinja 13.05.2009

Tākā Igaunijā esmu dzīvojusi atļaušos nepiekrsit dažiem komentētājiem.
Igaunijā reti kurs zin krievu valodu!
Krievu valodu Igaunijā saprot vecāku gada gājuma cilvēki.
Par Lietuvu nestrīdēšos, jo neesmu bijusi.

A abcde 13.05.2009

nu un kas, ka visu muuzu dziivo latvijaa, tad jaaiemaacaaas latv.val. Vislabaak maaciites ir skolaa vai citaa maaciibu iestaadee, bet pieaugusajam cilveekam ir ljoti gruuti iemaaciities jebkaadu valodu. Mana mamma visu muuzu dziivo Latvijaa, censas arii runaat latviski, un internetaa gadaas seerfot latviesu web adresees, bet vinja man gandriiz katru vaardu luudz paartulkot, kur nu veel veci cilveeki... un tas latviesu nacionalisms vienkaarsi besij araa, jaa dziivo latvijaa tad esi latvietis, bez maz vai taa, kas ir ko? Ja neesi ar mums, tad esi pret mums?

starp citu, visur apkalpojosaa sfeeraa, prasiibas ir gan latv, gan krievu, gan anglju valodas

I Ilze 11.07.2009

Pilnīgi riebjas lasīt komentārus. Statoilā nav izkārtnes " runāt tikai latviešu valodā". Klientam ir tiesības runāt valodā, ko viņš pārvalda. Un ja pārdevējs ir tik " tups", vienmēr var pasaukt palīgā kolēģi, vai pat lūgt palīdzību klientiem. Man kauns par savu kolēģi. Apkalpojošā sfērā tomēr drusciņ vairāk par latviešu valodu ir jāzin, piedevām vēl DUS.

J Juris 16.07.2009

Tad jau varbut ari kiniski japrot runat ?

A AndronMc 16.07.2009

Ģedoks visu mūžu nodzīvojis Latvijā un nerunā ne vārda latviski + vel iespējams svin Jauno Gadu 23:00. Nahuj ar tādu neatšauto runāt krieviski?

D Dmitrijs 30.07.2009

Latvija iestajas ES lai pardeveji zin ari Anglju valodu, pie manis bija atbraucis draugs no Krievijas iepirkas kada Ogres veikala, ar vinu saka runat latviski vinsh pilnigi neko nesaprata un jautaja krieviski, vinjam atkal atbildeja latviski tad vinsh jautaja anglju valoda un tikai tad vinjam atbildeja krievu valoda. Apriebas jau viss tas nacizms.

M maija 04.08.2009

a kto ne budj mozet napisatj 4to-to horo6oe o sia LATVIJA STATOIL takoe 4ustvo 4to eto samaja hud6aja kompanoja vo vsej Latvii, kakaja raznica prodovec russkij ili lati6, na kakom nado na takom i budem razgovarivatj, a 4to russkij ne imeet prava rabotatj???????????STATOIL eto ta kompanija gde klient eto BOG, zelanie klienta vsegda tam vislu6ivajutsja i re6ajutsja, a esli ljudi sami zveri to im samoe mesto v zoo, tam na STATOILE na ljubom!!! samie lud6ie prodavci i samoe lud6ee otno6enie k klientam.