www.sudzibas.lv Statoil dīzeļ degviela -32C

Statoil - dīzeļ degviela -32C

Tiek solīta degviela, kas sāk sasalt tikai pie -32 C. Ne sūda, neticiet šiem meliem.
Kā zināms, vakar Rīgā bija -22 un šorīt par brīnumu - nelec mašīna. Starteris un jaunais 100Ah aķis griež kā traks, bet nelec - secinājums aizsalis degvielas sūknis.

Y YoYo 20.01.2013

A varbūt kvēlsveces nešancē!
Es pildos Trestā un nekādu problēmu.
Pie maziem mīnusiem pielec no pusgrieziena, vakar pie -19 pieleca pēc pusotra grieziena!

X xpuika 20.01.2013

man ar Statoil nekādu problēmu nevienai no abām mašīnām... skaties tik vai nav kāda cita vaina!!!

Y YoYo 20.01.2013

Kamēr nav precīzi noteikts defekts, kā var izdarīt šādus secinājumus?!
Un vēl Edgar, kā tu zini, ka degvielas sūknis ir aizsalis to neattaisot!
Tikpat labi, tev varbūt piemēram degvielas filtrā ir sakrājies kondensāts no bākas, kas tagad sasalis...

U uzzy 21.01.2013

Tātad tavs autiņš sastāv no akumulatora, startera un degvielas sūkņa??? Divi ir ok, tad izslēdzam trešo! Lai apvainotu, lūdzu pierādījumus!

Tad ieliec ātrumā un brauc ar starteri!

P.S. Personīgi par statoilu nav pretenziju, sagaidīju -26 grādus ar dīzeli, un pielaidu!