www.sudzibas.lv Statoil Degvielas kvalitāta

Statoil - Degvielas kvalitāta

Nepērciet degvielu Statoil uzpildes stacijās!!! Man vakar uz ielas apstājās auto. Aizvilka uz servisu. Tur konstatēja, ka ielieta nekvalitatīva degviela. Pildos tikai Statolā, tāpēc te nu fakts kā uz delnas!!!
Pēdējā reize, kad mani redzējāt pie jums pildoties, Statoil īpašnieki!! Iesaku visiem padomāt, pirms iegriežaties pildīties Statoilā!!!

J

а Александр 06.12.2010

Человек может заблуждаться. Однако, добросовестное заблуждение - это результат какой-то духовной и умственной работы по поиску и сравнению разных точек зрения.

B Braucējs 06.12.2010

Tu kādreiz degvielas filtru nomaini, pirms te sāc uz visādiem servisiem valkāt savu auto kad neiet. 100punkt tev servisā nolēja bāku dēļ ''defektīvās'' degvielas un iepildīja no nestes vai viadas. Tagad kādam ir kanna ar benzīnu, bet tev makaroni uz ausīm. Statoilā, tāpat kā Lukoil degvielas kvalitāte ir LVS. Kautkas nepatīk- lūdzu, brauc uz to pašu statoilu, ņem paraugu- maksā ekspertīzei 50ls un ja viņi pateiks, ka degviela neatbilst, tad sūdzi tiesā. Kretinē šitie benzīna profiņi, kuri pie visa benzīnu vaino.

P Pauls 07.12.2010

Kaut kāds bezjēdzīgs raksts, jo tas nu ir skaidrs - ja kaut kur var nopirkt kvalitatīvu degvielu, tad tas ir statoil. Par ko raksta autors īsti iesaka padomāt, pirms iegriezties statoil? Un uz delnas kā reiz ir redzams, cik daudz raksta autors saprot no automašīnām.

N n 09.12.2010

braucu tik ar Statoil degvielu jau gadus 4 un les arī pie -32, ta ka nav ko te muldet.

D DADŽULIS 06.01.2011

Vaah!Kādi te spečuki novākušies..Esmu TIR šoferis jau 19 gadu stāžu, un par degvielām zinu ļoti daudz..Autors jau nebija minējis, kāda mašīna viņam ir, benža vai dīz., ja dīzelis, visticamāk jau viņam arī bija taisnība:uznāca pirmais saliņš, a statikā vienkārši nebija paspējuši piepērt vajadzīgo daudzumu ķīmijas..Vai vispār zinājāt, ka LV nav ziemas DD!??Un pat nedomājat, ka pildoties Statoil, Neste, jums kāds labvēlis gāž bākā degvielu no*Skandināvijas*, visa viņa un vienīgi nāk no Mažeiķu naftas!!!Ar vienīgo iz ņēmumu Nestes benzīnu, kuram pievienots vairāk nevajadzīgo ķīm.atkritumu..Vai zināji, ka pildoties-STATOIL, NESTE, LUKOIL, tu lobē straujāku cenu celšanos degvielai??Viņas taču ir vadošās kompānijas tirgū.Var droši pildīties Latvijas naftā, Viršos, Dinaz, būsi daudz gudrāks, un jūtamāk paliks maciņā naudiņas..Der zināt:ar degv.cenām esam jau apdzinuši Somiju, stipri tuvu Baļģijai un Vācijai, bet drīz jau arī viņas apdzīsim un sāksim ķert Itāliju, kur tagad cena par litru 88-92 sant, bet kur cilvēki gan saņem mēnesī 2000-3000.eur!!!Der padomāt???!kuru pacelt..

B Buba 08.01.2011

Labojoms - ekspertīze maksā 500LS:)

D DADŽULIS 23.01.2011

Urrā, Vāciju jau apdzinām, sākam jau tiešām ķert Itāliju ar degvielas cenām..Tikai algas kautkā neceļas līdz 2000.eur???!Zo, banānu republikai???

D Dažulis 18.02.2011

Dadžulis-atvasinājums no vārda...

M Mareks 27.09.2011

tas spečuks kurš par degvielu zin daudz . dinaz ir laba degviela ? nez kpc man bmw benzīns ielejot statoila degvielu 10l un dinaz 10l, statoila es pa 20km varu nobraukt vairak un masina juutami iet labaak . labi neste es piekritu nepatiik degviela bet nu cik atzistu statoi visnormalakaa.