Statoil - Degviela

Sveiki! Vai kāds man var lūdzu pateikt, kā lai es rīkojos nākamreiz, pie šādas situācijas?Es uzpildījos Statoil benzīntankā. Ielēju Diezel Miles degvielu, kura skaitās tāda labāka. Pēc tam mans auto sāka dzīvaini uzvesties - slāpa nost braucot, nevar palaist un ja pēc vairākām startēšanas reizēm palaidu, nogriezās zili dūmi un negāja kā vajag. Aizvedu uz autoservisu - tur konstatēja, ka ieliets benzīns. Kad pildījos, man līdzi bija cilvēks, kurš arī ļoti labi atceras, ka iepildīju DĀRGO DIEZEL MILES, jo gribēju izmēģināt šo degvielu. Un pats galvenais, arī čeks man ir saglabāts.Nu lūk, es samaksāju automehāniķim par sistēmas iztīrīšanu un vēl zaudēju ielietos degvielas litrus (30 eur)Kad sāku interesēties, dzirdēju līdzīgu probēmu, no kāda cilvēka.Arī zvanīju uz šo benzīntanku, izstāsīju situāciju, bet, protams, ka viņi 100% noliedz kaut kādu kļūdu no viņu puses.Vai kāds man var ieteik, kā man rīkoties nākamreiz, ja šādi gadās? Tas, ka man ir čeks, es tāpat neko nevaru pierādīt.

G

S StatoilLatvija 10.08.2015

Sveiks!

Atsūti lūdzu uz [slēpt]@statoilfuelretail.com visu informāciju par uzpildes vietu, datumu, laiku, sūkņa numuru, auto marku, lai varam pārbaudīt radušos situāciju.

S StatoilLatvija 10.08.2015

Sveiks!

Atsūti lūdzu uz [slēpt]@statoilfuelretail.com informāciju par uzpildes datumu, laiku, vietu, sūkni, un ar kādu auto bija uzpilde, lai varam pārbaudīt situāciju.

Statoil Latvija

M Mango12345 11.08.2015

muļķi nelej bendzīnu dīzelī un viss būs labi

D Dainis Kiršteins 16.08.2015

To Mango:
Tā var gadīties, ja auto parks nesastāv no viena auto. Man ļoti labam draugam ar šādi gadījās, ka iepildīja nepareizu degvielu, kamēr domāja par citām lietām.
Vienīgā atšķirība ar šeit aprakstīto situāciju, ka dodoties samaksāt un nosaucot pildne X benzīns, operators UZREIZ norādīja, ka ieliets benzīns! Tad šis aizskrēja vēlreiz paskatīties no kuras pistoles iepildījies -saprata ka pats kļūdījies un tālākā kustība jau notika ar evakuatora palīdzību uz servisu.
P.s. Auto pat netika pēc uzpildes darbināts. Servisā protams degvielas sistēmas iztīrīšana un pareizās degvielas uzpilde - zaudēta nauda un laiks.

8 8832 16.08.2015

UUUU, situācija patiešām muļķīga, arī ir bieži sanācis aizdomāties, bet līdz šim, kaut kā automātiski sanācis ieliet īsto degvielu, bet, jā interesanti sanācis. Servisā noteikti ne to mazāko summu nācās izdot par degvielas iztīrīšanu.

A AnToNs sNoTnA 17.08.2015

oooo lūk šī situācija ir patiešām nepatīkama. Kā atrisinājās? skatos laiks ir pagājis, ko statoils atbildēja?

M Marko Boiko 22.08.2015

..njaa..nu lošariki nu