www.sudzibas.lv Statoil Darījumi ar skaidru naudu

Statoil - Darījumi ar skaidru naudu

9.oktobrī iebraucu Purvciema Statoil un, iegādājoties preci, izvēlējos norēķināties ar skaidru naudu. Tā kā man makā bija tikai divas 50,- EUR naudas zīmes un citu banknošu nebija, tad cits nekas neatlika kā par 3,5 EUR pirkumu dot pārdevējai 50,- EUR banknoti. Pārdevēja kasē iesita 10,- EUR un attiecīgi izdeva arī atlikumu. Norādīju, ka esmu iedevusi 50,- EUR. Es lūdzu, lai skatās kameras ierakstu. Pārdevēja ilgi skatījās, palielināja ierakstu un atbildēja, ka nevarot saskatīt, kādu banknoti ir ielikusi kasē. Es lūdzu, lai pārskaita kasi. Pārdevēja skaitīja pati vairākas reizes, kā arī pieaicināja palīgā kolēģi, jo nebija skaidrs, cik tad īsti naudai kasē ir jābūt, jo ir bijusi arī degvielas zādzība tajā dienā. Beigās sastādījām aktu. Nākamajā dienā man piezvanīja DUS vadītājs, lai inormētu, ka kamerās tomēr esot redzams, ka kasē tiekot ielikta 10,-EUR banknote. Ar to arī lieta beidzās. Lai cik jauks uzņēmums būtu Statoil, tomēr 40,- EUR vienkārši uzdāvināt nebiju gatava. Mans ieteikums visiem, kas norēķinās ar skaidru naudu Statoil: pārliecinieties, ka naudas zīme, ar ko norēķināties, ir kameras redzamības zonā un skaļi sakiet pārdevējam, kādu naudas zīmi jūs iedodat. Vai arī izvēlaties citu degvielas uzpildes staciju.

Z zzube 04.11.2014

Visticamak, ka tu iedevi 10 eiro un pats biji kautko sajaucis. Jo tas viss tiek smalki parbaudits un tur draud ar pardevejas un vaditaja atlaishanu! Ja tevi kautkas neapmierina tsd ej uz policiju un ejat pec video ieraksta!