www.sudzibas.lv Statoil Darbinieki pārmāca klientus

Statoil - Darbinieki pārmāca klientus

Statoil darbinieks savas iniciatīvas dēl pārmāca un pazemo klientus. 10. Novembra vakarā Deglava ielas Statoilā iepildīju dīzeli uz 40 EUR. Gribēju norēkināties ar 500 EUR banknoti, uz ko darbiniece Terēze atbildēja ka man būs jāgaida pusstunda, kamēr kasē no klientiem savāks naudu lai var izdot. Pusstundas laikā Dus apmeklēja 4 klienti un norēkinājās par kopējo summu ~40 EUR. Un tad pārdevēja pēc pusstundas demonstratīvi izdeva "tikko" ieņemto naudu piecīšos (460 EUR) un kad palūdzu izsist čeku ar uzņēmuma rekvizītiem, tad viņa izsita vienkārši čeku bez rekvizītiem un ieteica, ka varu griezties citā Statoila, lai tur man uzraksta. Paldies par laipno apkalpošanu.

Pacco_al 15.11.2015

Žēl ka 1000.- EUR banknotes nedrukā, tad varētu iet naktī uz Narvesenu un košļājamo gumiju nopirkt un papriecāties, ka nav ko izdot.
Kā redzams tomēr risinājums tika rasts, kaut vai piecīšos, bet tomēr izdeva. Kā mežā sauc tā atskan.
MAKSĀ AR KARTI!!!