Statoil - Autogaze

Jau ntos gadus pildos statoil autogaazi, bet sanaaca iebraukt citaa autogazes uzpildes stacijaa un esmu parliecinajies, ka vairs nepildiishu statoil autogaazi.
1. kvalitaate. neiet kopaa ar firmas ~ standartu, bet tomeer taa nav saliidzinaama ar citu autogaazi.
2. laiks. tomeer ljoti ilgi ir jaagaid, lai uzpildiitos.
3. cena. citur ir kvalitatiivaak, aatraak un letak.
protams man gruti teikt par citiem produktiem, bet autogazes kvalitatei gan vajadzetu pasekot liidz...
ar citur bija domats latvijas propaana gaze un eko gaze.

R

N neitraalaa 10.09.2009

Taa arii netiku skaidriiba, kas tad tur iisti nebija kaartiibaa?
Kada vaina kvalitaatei?

J Jānis 10.09.2009

Kurš tad to nezin!!!
Pats agrāk ar gāzi braukāju, pēc statoil uzpildīšanās uzreiz bija jābrauc pie meistariem un patēriņš ar par 20 % lielāks.Manam auto tikai latvijas propān gāze patika.tas pirms kāda gada, kā šobrīd nezinu.

F Fedja 13.09.2009

autogazes kvalitati vispar nekas nekonkrole, tapec taadi s**** tiek tirgoti un ne jau tikai statoil, tai pasa pro gaze vispaar zem katras kritikas :(

A Andris 13.03.2011

Statoilā iesaka nepildīties visi gāzes meistari kurus zinu!!!Pēdējo reizi uzpildījos EKO GĀZE - auto sāka raustīties, iedegās Check Engine. Vairs nepildīšos tādos šaraškinos!

B BuKaka 12.07.2012

nu jā eko gāzē ielējos- csdd pie TA uzrādīja CO līmeni 2x lielāku nekā norma paredz! esiet uzmanīgi ar eko gāzi+par pro gāzi pagaidām neko sliktu nevaru teikt- lai gan LPG pagaidām ir viskvalitatīvākā!