www.sudzibas.lv Statoil Attieksme Madonas Statoilā

Statoil - Attieksme Madonas Statoilā

Apceļojot Latviju, vienmēr izvēlos degvielu uzpildīt Statoil benzīntankos. Statoil vienmēr ir bijis līmenī un vienmēr ir paticis Statoil serviss, bet Madonas Statoil pārsteidza ar Anti servisu.
Sajūt bija, ka esmu prieka mājā, lai vairāk neko neteiktu. Rupja attieksme no pārdevējām, sarunas ar puišeļiem bija viņām svarīgākas kā citu klientu apkalpošana.

N

Nandia 26.07.2013

Nokļuvām līdzīgā situācijā, bet tikai caurbraucot Bausku. Statoil, kas pie autoostas. Meitenes klačojās savā starpā pilnā rīklē par saviem piedzīvojumiem un tusiņa plāniem. Pie kafijas galdiņa stāvēja kāds jaunietis, ar kuru ar uzturēja šo klaču un vairākkrt skaļi bazūnēja : nu nu vai tu ar mums?! Tu padomā labi no kā tu atsakies... un tas viss tādā nerātnajā tonī.
Nu man jau prieks, ka meitenēm viss ok, bet nu tomēr klienti tak veikalā. Piebremzē.
Nu tā meitene nesasveicinoties vienkārši sapīkstināja visas preces un stāv tālāk bazūnē. Es protams redzēju kopsummu, bet zinu, ka meitenei vēl arī jāpainteresējas vai degviela ar un kurš numurs, ja ne jānosauc kopsumma un arī maisiņš jāpiedāvā, jo ceļa našķi bija daudz - tā nu ietiepīgi stāvēju un gaidīju kad tad dāma izbazūnēs visu vēlamo. Puisis pie kafijas galdiņa ar galvu pamāja uz manu pusi norādot, ka es gaidu, meiteni apraujot pusvārdā - tas tak viņu aizkaitināja un pikti man prasa - vēl kaut kas?! Piedodiet, bet tajā brīdī gribējas vilkt pa muti viņai, jo kāda velna pēc viņa vēl uzdrošinās uzbraukt. Strāda?!? Nu tad strādā tā kā vajag. Fu atpakaļ braucot nepildījāmies vairs tur, jo es zināju, ka otrreiz mani nervi vairs nespēs noturēties.
Ienācu kā tādā mau*u mājā un vēl nekvalitatīva apkalpošana un pavadīta tiku ar dzēlīgu tekstu. Fuu