www.sudzibas.lv Statoil Akumulators

Statoil - Akumulators

2009. gada 15. februārī nopirku akumulātoru Bosch (apm. 65 ls...), kurš pa 1, 5 mēnešiem 4 reizes izlādējas. Nekādu derīguma termiņa uzlīmēts nebīja! Pie pārbaudes izrādījās, ka akumulators bija ražots 2002. gadā!!! Atpakaļ pieņemt viņu statoils atteicās, jo viņi esot tikai starpnieki un man jābrauc uz Brīvības gatvi 400... kādu tur un pašiem jātiek ar visu galā. Tā tad pārdot 7 gadus vecu akumulatoru viņi prata, bet nēkādu atbildību viņi nenes...

L Lepi 09.04.2009

Galīgais sviests. Ir jāpieņem atpakaļ. Statoilā nekad neko nepērku un pat ar mašīnu nebraucu tuvumā - vienkarši riebjas.

V volodis 09.04.2009

Liekas, ka Statoils tomēr rīkojās atbilstoši likumdošanai. Viņi patiešām nevar nest atbildību par to, ja kaut kas nav tā kā vajag. Iedomājies, ja tur nopirktais žurnāls būtu nekvalitatīvs, vai cigaretes par vājām, vai vēl kaut kas, tad viņi tikai ar to vien nodarbotos. Bet viņiem ir līgumi, kas regulē šīs lietas. Un vēl man liekas, ka aķīša iesmērēšana nav vis viņu roku darbs, bet to no Brīvības ielas. Protams, ka tu to pirki Statoilā un gribi visā vainot Statoilu. Bet tas aķis tiešām biški pa vecu. Te pat nav runa par garantiju. Te ir runa par kaut ko citu. Moš sameklē kādus saistošos noteikumus, kur rakstīts, cik vecus drīkst pārdot un tad ej uz Statoilu un saki, ka pārdevāt vecu u.t.t.

M Mārtiņš 09.04.2009

Lepi! Kas tev tur tik ļoti riebjas/ tas, ka tur runā vairaķās valodās, nevis tikai vienā? Vai tas, ka tur laipni un smaidīgi visi? Kas īsti? Saņemies un pasaki savu dUS favorītu

H Henrio 09.04.2009

Es kā pārdevējs statoilā varu teikt kad pērk akumalatoru mēs dodam līdzi garantijas talonu un ja kas notiek tad jadodas uz to servisu! !
Es vēlos atbildet Lepi ja tu domā ka tev nepatīk statoils tad lai tas paliek pie tevis tās ir tikai tavas domas un ja tu nezināji tad tiesi latvijas statoil darbinieki par 2008gadu atzīti kā labākie darbinieki Eiropā!

U Uģis riktigais 09.04.2009

Es domāju, ka tieši pirms pirkšanas jāskata tas ražošanas datums. Mēs, kad pērkam zivi veikalā arī skatāmies derīguma termiņu. Man statoils ir mīļākais DUS, jo iekšā ir bezmaksas tualete, kur var pačūrāt :)
Es, protams, esmu arī par jauniem akumulatoriem, tāpēc skatāmies, ko pērkam :)

G gatis 19.05.2009

pats kādreiz straadāju statoil un zinu ka viss parasti tiek kontroleets, vismaz tas, ko reāli var kontrolēt. Pienam, maizei u.t.t visam tiek termiņi čekoti. Kas attiecas uz aķķīšiem, tas kas tad to var zināt ka tur arī kaut kādi derīguma termiņi.. Nekur jau tie nav raxtiiti. ..domaaju, ka gadiijumā ja aiziesi un normaali visu izstaastiisi, tad visi sapratiis un piegaadaataajs to lietu nokaartos. ne jau tev paliidzees tas, ka tu kaa taads idiņš pa pasauli skriesi breekdams...;)

I inty 19.05.2009

Es personīgi varu pačurāt jebkurā DUS pa velti :D, pat jebkurā valstī :D, pirmoreiz dzirdu ka kāds par to maksājis :DD !
Bet par aķīšiem tiešām nepiekrītu- 2 nedēļu laikā pienem atpakaļ pārdevējs un atdod naudu-, ja nes atpakaļ vēlāk par 2 nedēļām tālāk jau cīnās preces piegādātājs un garantija, tas pēc ļatvijas likumdošanas tā ir.
Nenolaid rokas- iestum vāģi un laid pie dīleriem kas izplata mēslus!