Statoil - Akcija

Cik meklēju STATOIL mājas lapā, tāda iespēju, kā pievienot sūdzību, vai ko tamlīdzīgu neatradu.Tad nu pastāstīšu savu bēdu šeit!Biju sakrājusi uzlīmes akcijai "Sakrāj aktīvai vasarai" (pat 2 komplektus)Domāju pa sakrātajām uzlīmēm nopirkšu 2 portatīvos akumulatora lādētājus.Aizbraucu 1. reizi, tad man pasaka, ka ir beigušies, saka lai aizbraucot pirmdien.Aizbraucu pirmdien (2. reizi) , saka ka neesot atvesti. Varbūt ceturtdien būšot, esot kravas diena. Aizbraucu 3. reizi, tajā ceturtdienā, jau kad akcijai jau ir pēdējā diena, joprojām nav! Nu jau akcija ir pagarināta, bet kāda vajadzība, ja konkrētās lietas nav?!Priekš kam rīko tādas akcijas vai kampaņas, kad nepietiek konkrēto lietu??? Esmu vīlusies. Man apnika braukāt un jautāt, kā muļķei, ir/nav, būs/nebūs? Jau sakliedzu uz nevainīgo pārdevēju, bet zinu, ka viņa jau pie tā nav vainīga. Vienkārši neizturēju.

O

O olivijaaa 20.09.2014

+++

M Mežonis 22.09.2014

Es arī austiņas meklēju pa 2 statoiliem un, zini, atradu! Jā, viņu vaina, ka laicīgi nepasūtīja klāt, bet vajag kādreiz pabāzt degunu arī ārpus sava redzesloka. Gan jau pa ceļam patrāpījās vēl kāds no šiem benzīntankiem.

ilmaars 27.09.2014

Aizteici uz citu Statoilu. Tas ir kāar biļetēm uz driftu - vienā nav, citā ir.

T Taksito 05.10.2016

Jāzvana uz Statoil diennakts bezmaksas informatīvo tālruni +371 80009005 un jāprasa kuros tankos konkrētā prece ir pieejama.