www.sudzibas.lv Starflix Apmāns un iespējama krāpsāna

Starflix - Apmāns un iespējama krāpsāna

Uzņēmuma reklāma aicina pieteikties privātpersonas, mazos/vidējos uzņēmumus, kas vēlas izveidot mājas lapu bez maksas. Ideja - lapas taisīšot studenti mācību nolūkos. Jāatzīst, ka uzķēros uz reklāmas āķa. Pārstāvis Mārtiņš Eikens atzvana drīz pēc pieteikuma saņemšanas. Aizrautīgi stāsta, cik viss būs super un piedāvā debesmannu no skaidrām debesīm. Sākumā izklausās tiešām labi. Rēķins par hostingu tiek atsūtīts nekavējoties. Tikmēr man tiek lūgts sagatavot aprakstu par to, ko gribētu redzēt. Pēc pāris dienām saņemu e-pastu, kurā teikts, ka to, ko vēlos (un tas nebija nekas ūber sarežģīts), nevar bezmaksas, jo man jāsaprot, ka viņam jāmaksā par telpām, personālam un tml. Nu jau cena ir sākot no 312,00 Eur un solījumi par to, cik tad nu gan viss būs forši, turpina birt. Kad atgādinu, ka mani tomēr interesē piedāvājums kāds bija reklāmā, Mārtiņš uz e-pastiem pārstāj atbildēt. Atgādinājums par neapmaksātu rēķinu gan turpina pienākt arī pēc atgādinājuma, ka nemaksāšu, pirms, ko neesmu redzējusi izdarītu. Vēl viena telefonsaruna mums bija, kurā Mārtiņš bija apvainojies uz mani, jo izteicu aizdomas, ka viņš ir krāpnieks, un solīja nedēļas laikā iesūtīt kādu lapas uzmetumu, kas diemžēl netika izdarīts.
Esiet piesardzīgi ar šo firmu un šo puisi. Neko avansā nemaksājiet!
Vien gribēju piebilst - mūsu lapa ar visu to ko gribējām, pašu spēkiem drīz būs gatava izmantojot bezmaksas gatavās web lapu sagataves. Pirms maksājiet par mājas lapas izveidi citiem, padomājiet, vai ir vērts tērēt līdzekļus un laiku šādiem viltus mājas lapu taisītājiem.

Atbilde no Starflix_Riga Pārstāvja atbilde 11.11.2019

Sveiki!

Ļoti atvainojamies kompānijas un iepriekšējo darbinieku vārdā, par sagādātajām neērtībā!

Mēs vēlamies atrisināt šo situāciju un esam gatavi darīt visu nepieciešamo, lai sniegtu Jums iepriekš apsolīto rezūltātu!

I

Dainis 17.11.2017

Atklājāt Ameriku! Neviens loģiski domājošs cilvēks nemaksās avansu kaut kādiem kaktu kantoriem..
Tie, kas ķeras uz šādiem ''piedāvājumiem'' ir aitas kuras cērp.