www.sudzibas.lv Starflix Slikts serviss, nav pieejams 24/7

Starflix - Slikts serviss, nav pieejams 24/7

Arī mani gada sākumā uzrunāja "students", kurš solīja izveidot mājas lapu bez maksas, ja tiks pirkts hostings uz vairākiem gadiem. Tā kā tas bija aktuāli, tad piekritu piedāvājumam.
Diemžēl tehniskais nodrošinājums viņiem ir nepilnīgs un ik pa laikam man nedarbojas e-pasts, tad viņi brīnās un risina to vairākas stundas.
Sazvanīt viņus 24/7 nav iespējams. Viss notiek lēni. Viņu ofiss - pustukšas telpas ar galdiem un krēsliem. Saprotu, ka viņi ir jauns uzņēmums un tā kā cenšas risināt problēmas, tomēr tiem, kam ir svarīga nemainīga un pastāvīga elektronisko sakaru kvalitāte un darbība, šo uzņēmumu neiesaku!
Varu tikai piekrist citiem rakstītājiem, ka esmu uzrāvusies, jo bezmaksas siers tiešām ir tikai peļu slazdā...

Atbilde no Starflix_Riga Pārstāvja atbilde 11.11.2019

Sveiki!

Ļoti atvainojamies kompānijas un iepriekšējo darbinieku vārdā, par sagādātajām neērtībā!

Mēs vēlamies atrisināt šo situāciju un esam gatavi darīt visu nepieciešamo, lai sniegtu Jums iepriekš apsolīto rezūltātu!

Z

Komentāri (2)

D DruvoDrei 23.08.2017

Ha! Meklējot atsauksmes par citu uzņēmumu, ieraudzīju, ka ir atkal jaunas sūdzības par šo kaktu kantori! Viņi tak teiks, ka esat konkurents, kas mēģina celt neslavu viņu "lieliskajam" pakalpojumam un esat tikko reģistrējusies, lai iesniegtu nepatiesu sūdzību! Arī tā iepriekšējā sūdzība, kas skaitās atrisināta, neuzkatu, ka ir atrisināta, jo biju tas, kurš arī pievienojās sūdzībai. Ar mani esot mēģināts sazināties, bet neesmu nevienu e-pastu saņēmis! Iespējams, tajā brīdi tas nedarbojās, jo gājām no viņiem prom un bija problēmas ar viņu nodrošināto servisu! Bet nu, lai kā viņi mēģinātu atrakstīties un it kā risināt problēmas, tas viss ir tikai ūdens liešana. Jā, mēģināja it kā cilvēcīgi risināt problēmu, kad mērs jau bija mums pilns, bet visi centieni vērst ko uz labu tāpat bija bez jebkāda seguma. Tad darbinieks slims, tad kaut kāds sistēmas remonts! Piekritīsiet, ka tas nav normāli, ja ir apkārt vairākas sūdzības par vienu un to pašu scenāriju, kam arī mēs esam gājuši cauri! Runājot par konkurenci - jā piekrītu, ka arī konkurentiem būtu jēga uztraukties un celt pretenziju, ka ir šādi kantori, kas cilvēkiem jauc prātus ar saviem super "izdevīgajiem" un "unikālajiem" piedāvājumiem, jo pat neatkarīgi piesaistītie IT speciālisti atzīst, ka izveidotā web lapa ir bijusi ķap-ļap salipināta. Bet nu nav jēgas vispār par šo diskutēt! Lai veicās katram stutēt savu biznesu kā nu prot, tik žēl, ka ir cilvēki, kas uzķerās uz šo!
P.S. Mans komentārs nav saistīts ar konkurenci, bet tiešā veidā ar pieredzi uz savas ādas!

Z Zoja K 29.08.2017

Vai Jums izdevās atgūt naudu, kura ir pārmaksāta, jo ātrāk aizgājāt prom?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes