Starflix - Krāpšana

Reāls krāpnieku kantoris, jau pagājis vairāk kā pus gads - nav mājaslapas, samaksāts par hostingu un paši pazuduši. Rakstu jau nezin cik reizes uz viņu kontakt e-pastu - vispār pat nelasa, vienkārši uz reiz izdzēš vai arī nobloķējuši, lai neparādās. Zvani neatbild. Jau uztaisīti pieteikumi uz policiju un patērētāju aizsardzības centru. Viņus par to informēju un pieprasīju, lai labprātīgi atgriež naudu un pārtraucam sadarbību - bet viņi pilnīgi ignorē problēmas risināšanu. Acīm redzot būs jāierosina krimināllieta, lai saprastu, citu izeju neredzu. Pārējos arī aicinu pievienoties prasības sniegšanai policijā.

10.12.2019

Atbilde no Starflix_Riga Pārstāvja atbilde 13.12.2019

Sveiki,
Lūgums sazināties ar projekta vadītāju pa norādīto talruņa numuru - 23991157

Ar cieņu,
Starflix Rīga Team

Papildināts niknidusmigais 13.12.2019

Priekš kam man prasāt sazināties ar administratīvo darbinieci no Wacademy, ja tieši tā pati cienītā nespēja ne ko izdarīt un kuras dēļ arī lapa un saistības netika izdarītas, kurai nav it ne kādas lēmējtiesības, ko solīsiet no jauna uztaisīt portfolio tipa lapu ar 4-5 sadaļām , kura funkcionāli nav pat tuvu esošajai, kuru vajadzēja tikai piekoriģēt. vēl seši mēneši gaidīt? kad beigsies hostings, kura nav, kaut arī ir samaksāts?

Atbilde no Starflix_Riga Pārstāvja atbilde 13.12.2019

Sveiki,
Tādā gādījumā sazinaties ar darba vadītāju, ( Pirmdien no plkst 10:00 - 17:00) lai noskaidrotu un atrisinātu pēc iespējas ātrāk Jūsu problēmu!
Mēs atvainojamies, ka Jums nesanāca izveidot komunikācīju ar Projekta vadītāju, bet viņa Jums neskaitāmas reizes rakstīja un piedāvāja risinājumus mājas lapas izveidošanā.
Mums ir saglabāti visi epasti, kuros mēs ar Jums komunicējām par mājas lapas izstrādi, kā arī Jūs uzreiz tikāt brīdināts, ka sadarbība notiek ar Projekta vadītāju nevis ar programetājiem pa taisno!
Talrunis -23991163

Gaidīsim Jūsu ziņu,