www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana, klientu apzagšana

Ss sludinājumu portāls - Krāpšana, klientu apzagšana

Soli pa solim paskaidrošu ka ss portāls krāpj savus klientus, gribēju šajā portālā ielikt četrus sludinājumus , ka pārdodu grāmatas, iegāju sadaļa antikvariāts , grāmatas un tad sakas interesantas lietas, uzrakstu sludinājumu, par to man prasa apmaksat internet banka, 57 centus, liekas normāli, apmaksāju, uzrakstu otru sludinājumu tai paša sadaļa par to jau prasa interneta apmaksat 1, 17 eiro.. tāda dīvaina summa x2 pirma sludinājuma summa plus 3 centi, labi ejam talāk , par 3 sludinājumu prasa 88 centus, par ceturto jau 3 eiro.. nu ļoti dīvaina cenu politika tam ss sludinājumu portālam, kas par to būtu sakāms valst uzraugošam iestādem? pievienoju foto kur paši varat apskatit visu.. varat paši izdarit eksperimentu..

M man 22.10.2017

Cien,

Jūs varat savu sūdzību nosūtīt ss.com īpašniekam Jurim Līcim uz e-pastu: [slēpt]@ms.lv

Lai izdodas atrisināt Jūsu sūdzību.

Ar cieņu,

S satans sver 50 kg 23.10.2017

sitads naivums jusu vecuma, ta viņi dzes sludinajumus un naudu neatgriez, kad raksti viss po

S satans sver 50 kg 23.10.2017

neteresu laiku, vairs ar ss , reklama, zip lv utt var likt par velti vel tak ir dazadi tirgi kur var veiksmigi pardot,,

S satans sver 50 kg 23.10.2017

lai tas juris licis iesudz mani tiesa, par neslavas celsanu , slabo?, suņi zin ko eduši

S satans sver 50 kg 23.10.2017

tik vai ipasnieks nav juris līnis ? :))

SS LOHOTRONS

NESUTISU NEKADAM JURIM, AIZSUTISU VISIEM VALSTS DIENESTIEM, MEDIJIEM UTT

Den91 23.10.2017

atkarigs no gramatas cenas

S satans sver 50 kg 23.10.2017

neraksti muļķibas , tad jau sanatu jo letaka gramata jo lielaka cena :)) gleznas vispar var ielikt par 30 centiem kuru tirgoju par 10 000 eiro, gramatu gribu pardot par eiro , sludinajums 3 eiro

S satans sver 50 kg 23.10.2017

nekas tur nav atkarigs no gramatas cenas , tad pat iznaktu jo letaka gramata dargaks sludinajums

Оккупант 23.10.2017

kur var redzēt ar kādu šriftu bija ievietots sludinājums? Un lūgums uzradīt tas bija pirkšana, pardošana, maiņa un kādi sadaļi tur vēl ir? kaut kāda lapša uz ausīm man, lūgums palīdzēt man viņu noņemt. steidzami.

S satans sver 50 kg 23.10.2017

pistavka , visi 4 pardosanas sludinajumu, ko tev redzet izprove pats..

Оккупант 23.10.2017

kāpēc nav ielikts bilde?

A Azik99 23.10.2017

Bet kurā vietā ir krāpšana? Naudu paņēma, sludinājumu ielika. Ko vēl Jums vajag? Cena atšķiras... Nu ja Jums grāmats cena atšķiras vai termiņš, tad arī maksa atšķiras. Pieminējāt zip.lv - uz priekšu, tikai kurš tur ko skatās? Man ja ko vajag nopirkt vai pārdot, es arī skatos ss.com, citus pat neatceros.

S satans sver 50 kg 23.10.2017

ka esi no ss azik? tur nav nekada akara cenam ar termiņu utt, teicu jau ka gramatai par 300 eiro , sludinajums maksa 57 centi, bet gramatai par 1 eiro , sludinajums maksa 3 eiro

S satans sver 50 kg 28.10.2017

azik , ibooka, liec cik sludinajumus gribi un par velti, esmu tur veiksmigi notirgojis 100 gramatas, tas pats zip, ieliec sludinaju un iesaki draugiem, un pec stundas 100 skatijumu ,, vel jau ir retro moto , ebay . utt un redzetu ko tu da uni teiktu ja tev bara pirmo kausu alus atnestu par 2 eiro , kad gribetu otru prasitu 4,, ari teiktu brivais tirgus..

ss neadekvati dargs sludinajumu portals un visu ko tur pardod citur letak var nopirkt..

R Robyn 29.10.2017

Rakstiet uz PTAC iesniegumu!