www.sudzibas.lv Sporta Bode Nesaņemts pasūtījums

Sporta Bode - Nesaņemts pasūtījums

Gribēju padalīties savā nepatīkamajā sarūgtinājumā par Sporta Bodi, kura savā mājas lapā piedāvā pasūtīt dažādus sporta apģērbus, treniņtērpus, sporta apavus, ekipējumu utt.
27. augustā veicu pasūtījumu, pasūtīju treniņtērpu. Pasūtīšanas procesā problēmu nebija, caur e-pastu sporta bode ar mani sazinājās, laipni pabrīdināja, ka manis pasūtītās preces piegādes laiks varētu būt 4 nedēļas, vai esmu ar mieru gaidīt. Es piekritu. Naudiņa tika pārskaitīta, viss kārtībā...sākās "gaidīšanas svētki"!
4 nedēļas bija pagājušas, taču no pasūtījuma nav ne miņas. 30. septembrī sūtu Sporta Bodei e-pastu, jautājot, cik tālu jau ir ticis mans pasūtījums, Sporta Bode klusē, atbildi nesaņemu..nākamo e-pastu nosūtu 9 dienas vēlāk, 9. oktobrī...arī uz to atbildi nesaņemu. Zvanu..laipni atbild vīrietis, tikko kā pieminu pasūtīto asics treniņtērpu, vīrietim uzreiz ir skaidrs par ko iet runa, viņš atbild, ka pasūtījums ir aizkavējies un, ka centīsies noskaidrot, kas par vainu. Jautāts kādēļ neatbild uz nosūtītajiem e-pastiem, puisis apsola, ka visu noskaidros un noteikti dos ziņu!

Šodien, 30. oktobrī, 2 nedēļas pēc mana zvana SPORTA BODEI, manā kontā tika ieskaitīta naudiņa no "FLEUR DE LIS SIA"! Rūpīgi domājot, kas tā par naudu, zīmīgā summa 49 LVL man pateica priekšā, tieši tik maksāja manis pasūtītais asics sporta tērps..Google ieklikšķināju "FLEUR DE LIS SIA" un jā, tā ir man mīļā SPORTA BODE! Bez paskaidrojumiem, bez nekā......Nojaušu, ka laikam varu savu sporta tērpu vairs negaidīt, labi vismaz, ka atguvu naudiņu!

Tad nu tā, nezinu, vai šāda ķibeles SPORTA BODEI gadās regulāri, vai arī tā ir reta neveiksme, taču ļoti aizskaroša ir attieksme pret klientu..esmu sarūgtināta un apbēdināta.

Z

S sintux9 07.10.2015

Tieši tāda pati situācija ir man, pasūtīju bērnam sporta tērpu 2 septembrī, piegādes līgumā minēts kad maksimums 20 dienas jāgaida, šodien ir 7. oktobris ne miņas ne ziņas no sporta tērpa.Katru nedēļu zvanot man atbild kad mans sūtījums tika sūtīts kopā ar sporta komandas sūtījumu, taču viņi neesot laikā pārskaitījuši naudiņu tāpēc sporta tērps kavējas, bet kāds man sakars par to kad citi nepārskaita laikā naudu???Man šķiet kad tomēr piegādes noteikumi ir jāpilda un nevar maldināt klientus, tagad jau kad zvanu pat neatbild uz maniem zvaniem un naudiņu atpakaļ arī nesūta.Turpināšu zvanīties līdz man atbildēs, bet vienmēr laipnais vīrietis paceļot klausuli katru reizi saka rītā bū, rītā būs.Nu, ja sporta tērpu nesagaidīšu būs jāpieņem bargāki mēri...!!!

K Kshhshs 29.05.2018
Neizsiedz čeku par pirkumu

Pēc pirkumu veikšanas netiek izsiegts čeks. Vispār netiek ievietota nauda kases aparātā. Uz jautajumu "Vai čeku varētu?" saņēmu pārsteiguma pārpilnu seju un pēc tam dusmas, priekš kam? ... Es "A ja nu saplīst apavi?" Tad tik iedeva :D