www.sudzibas.lv Sporta Bode Bojājums, slikts serviss.

Sporta Bode - Bojājums, slikts serviss.

Veikalā pārdod defektīvus (B Grade) apavus un to nedara zināmu pircējiem. Pēc mana lūguma apmainīt defektīvos apavus pret citiem, vai atgriezt naudu, veikalā ieradās atbildīgais, iespējams īpašnieks, ar ļoti neprofesionālu attieksmi un agresīvu toni. Viņš norādīja, ka tā esot paša vaina, kaut arī tā acīmredzami nav un garantija vēl ir spēkā. Iesaku iegādāties apavus citā, reputablākā veikalā, pat ja sanāk samaksāt vairāk. Cenas ir salīdzinoši zemas priekš Latvijas tirgus, kas ir vilinoši, taču iepriekš minēto iemeslu dēļ, nesaskatu jēgu tur iepirkties. Atļaušos piebilst, ka nezināmu iemeslu dēļ viņu mājaslapa kādu laiciņu jau nestrādā, kā arī iekš google maps iestādi pat nevar atrast, neskatoties uz to, ka tā darbojas jau vismaz gadu.