www.sudzibas.lv Spoki.lv Portāls degradē cilvēkus

Spoki.lv - Portāls degradē cilvēkus

Labvakar

Šis raksts būs domāts par šo portālu - Spoki.lv

Šis portāls aicina tikai un vienīgi izklaidēties, priecāties un apmierināt sevi. Tas nozīmē to, ka latviešvalodīgos mēģina degradēt. Un ne jau nedaudz. Ar pilnu jaudu. Es esmu ievērojis portālā, ka sludina sātanu, aicina kauties, lieto rasistiskus vārdus, piemēram nēģer** un žī** un smejās par šīm tautām. Portāla administrators Jacky izskats jau visu izsaka. Viņš izskatās pēc dzērāja, vietējā bomža. Bet par šo visi jūsmo. Kāpēc? Jo viņš ļauj portālā spoki.lv degradēties. Es pavēroju rakstus un ievēroji, ka viens spoki.lv lietotājs ar lietotājvārdu Boneless smejas par Al Qaeda uzbrukumiem cilvēkiem, par teroraktiem, par terorismu 11 septembrī. Un viņi saka, ka viņu vadonis ir tas dzērājs Jacky. Portālu apmeklē bērni sākot no 7 - 16 gadiem. Taču portālā sēž 30 gadīgi pedofīli un degradatori, kam šie bērni ir kārums. Papildus viņu reklāmas aicina iet uz perversām filmām, piedzerties, dzert enerģijas dzērienus u.t.t. Diemžēl liela daļa cilvēku ir auni, kas lec vienam līdzi, šajā gadījumā dzērājam Jacky. Tāpēc, es domāju, ka Jacky ir priecīgs redzot, ka par savu degradāciju dienā saņem kādus 150 latus un dzīvot bagāts darot noziegumus. Ieteikums, visiem vecākiem - nelaidiet šajā dzērāja midzenī mūsu jaunatni. Viņš grib degradēt un pārtaisīt visus par amerikāņiem! Ja man būtu iespēja, tad es dibinātu organizāciju, kas būtu pilnīgi pret spokiem. Es ierosinu kādam hakerim uzkarināt uz pāris dienām spokus, lai jau tas dzērājs Jacky redz savus augļus, vai arī uzlaust dzērāja Jacky kontu un vienkārši viņu no spokiem izdzēst. Starp citu mani fascinē Jacky komentārs: "Lamuvārdi uzlabo sabiedrību, tās dzīvi!" Nē, Jacky, tu esi atļāvis portālā lamuvārdus, lai tev būtu nauda, ko nodzert, nosmēķēt u.t.t. Ja tev ir maz lietotāji, tad tev nav nauda, tu bankrotētu. Varat viņu aizstāvēt, taču viņš nav draugs sabiedrībai, viņš ir ienaidnieks. Gaidu tos aunus un aitas, kas sargās šo portālu kā svētu mantu.

Šis bija tikai mans viedoklis

Andris Finnenbergs

E eliotta 03.08.2012

tu atkārtojies kā veca plate bez pamatotiem argumentiem!

Z zaptesburka 03.08.2012

Andri, bet Tavi joki paliek jau gandrīz vai smieklīgi... Zini, kā ir, kad ir kaut kas ne pārāk asprātīgs, bet, ja to atkārto atkal un atkal, tad tas jau sāk izraisīt smaidu klausītājos? Tu esi tas gadījums!
Kas attiecas uz portālu... Nu, ja Tu paskatīsies spogulī, un atspulgs būs neglīts, tad arī sadauzīsi spoguli un iedomāsies, ka ar to problēma atrisināta? Tāpat taču arī spoki.lv tikai atspoguļo dažādas norises sabiedrībā.
Piekritīšu, ka pastāv dažādas problēmas, bet nevienu no tām neatrisinās, slēdzot konkrēto portālu.

A Andris Finnenbergs 04.08.2012

Kad šo portālu likvidēs, sabiedrība uzlabos, es jums to zvēru

P Pirats 08.08.2012

Slims cilvēks. Izsaku nozēlu, jo medicīnas pakalpojumi ir dārgi un ārstēšanās tādam būtu ilgstoša vai - uz visu mūžu.

P Pirats 08.08.2012

Nabaga invalīds, medicīnas pakalpojumus arī nevar atļauties! Būtu vismaz apārstējies!

A Andris Finnenbergs 09.08.2012

Aha, garīgie mesli veklas te šurp. Visi, VISI, V I S I esat nepieskaitāmie VISI, kas lieto spoki.lv

Ausainītis 09.08.2012

Slims cilvēciņš!

R rojs2 09.08.2012

garīgs mēsls esi tikai tu pats. kristietis atradies, te visus nozākā un nopulgo. tā vien šķiet, ka iemīlējies esi tai spoku administratorā, bet tas tevi pasūtījis trīs mājas tālāk. cik var viens vājprātīgais te ņemties. neapnīk?

*Delfinka* 14.08.2012

Andri -vai tik tiešam tev trukst cilveku uzmanibas, ka tik stulbi uzvedies? TEV TIK TIEŠAM IR JAAPMEKLE ARSTU...UN JO ATRAK TU PIE TA TIKSI JO LABAK=)

A Andris Finnenbergs 27.08.2012

Nu ko, degradētie, laiks šo portālu slēgt ciet!

P pelee_exy 07.09.2012

Ja, Andri, mes tev piekritam...saits jasledz ciet un bus miers, visi bus skisti... vai ne tauta? :DDD Uraa Andrim Finnenbergam.

Y Yoshi 27.12.2012

Šitas viss ir baigi smieklīgi... Tu laikam neesi papētījis, ka spoki.lv ir arī tādi lietotāji, kuri liek kvalitatīvus, uzzinošus un pat interesantus rakstus, kurus ir pat ieteicams lasīt. Arī "Dari pats" sadaļa ir noderīga. Vēsture, izgudrojumi, receptes, stils un mode, foto - tā ir tikai neliela daļa, ko spokos var atrast, un es tajā neredzu neko sliktu. Un par tiem mīļajiem un jaukajiem cilvēkiem - Ziemassvētkos arī spoki.lv aicināja ziedot naudu vai mantiņas slimiem bērniem.
Man šķiet, ka portāls attīsta tavu radošo domāšanu, un arī prasmi sastādīt rakstus.

A Andris Finnеnbergs 27.12.2012

Mūsu Tēvs debesīs! Svētīts lai top Tavs vārds. Lai nāk Tava valstība. Tavs prāts lai notiek kā debesīs, tā arī virs zemes. Mūsu dienišķo maizi dod mums šodien. Un piedod mums mūsu parādus, kā arī mēs piedodam saviem parādniekiem. Un neieved mūs kārdināšanā, bet atpestī mūs no ļauna. Jo Tev pieder valstība, spēks un gods mūžīgi. Āmen.