www.sudzibas.lv Spoki.lv Pretīgs portāls

Spoki.lv - Pretīgs portāls

Es to adresi zinu, un saku, ka tas portāls ir ļoti pretīgs.
Man ir bērns, kas apmeklē šo adresi. Kad eju garām datoram, redzu pretīgas bildes, dažreiz var pat apvemties.
Adrese ir pilna ar ļaunumu, tā bojā cilvēka garīgo veselību.
Es varu noprast, ka tās uzturētājs Andris jeb Jacky ir pedofīls.
Nu kā var bērniem ko tādu atļaut. Tas bojā bērna psihi.

Varbūt administratoram dzēst tās pretīgās bildes, kur var redzēt homoseksuāļus, cilvēkus, kas pārbraukti uz pusēm, pornogrāfiju...

Cieņu
Egils Svece

E

T the stranger 17.03.2012

Cien. Egil Svece, man liekas, ka Jūsu dēlam/meitai jāsāk beigt sēdēt spoki.lv sadaļās Tīņiem + un Šoka kur abos ir vecuma ierobežojums 18 gadi pirms iet iekšā ir jānorāda cik cilvēkam ir gadi, atvainojos, bet Jums kā vecākam ir jāskatās ko dara Jūsu dēls/meita, varbūt pievēršat vairāk uzmanības un viņš/a nesēdēs spokos pie t+ un šoka, es iesaku Jums pašam ieiet spokos un paskatīties izglītojošus rakstus. :)

Ausainītis 17.03.2012

Labvakar Sauliite! Bet neviens ar varu tanī portālā iekšā nerauj! Nekas ļauns tiem sīkajiem nenotiks, ja arī redzēs pieaugušo dzīves perversijas.

Ausainītis 17.03.2012

Egil, bet vai tu pats skolas gados neskatījies pornogrāfiju, vai atkal ģērbtuvē vai skolas tualetē neglūnēji iz meiteņu apaļumiem?

R rupuchnieks 17.03.2012

Muļķības, gan attēli, gan raksti spoki.lv ir ļoti dažādi, tiešām, tad skatieties līdz, ko Jūsu bērns izvēlas skatīties, jo tik pat labi varat teikt, ka viss internets ir slikts un būtu jāaizliedz, jo redz tur var atrast pornogrāfiju un vēl visu ko...

E Egils 18.03.2012

Te nav nekāda jēga Jums pateikt kaut ko. Šeit tie paši, kas nāk no tās miskastes - aizstāv slimu pedofīlu, nemīl garīgās vērtības, tikai lai ieriebtu citam, priecājas, ja kāds izjūt sāpes.

Kaut tas portāls tiktu slēgts, bojā mūsu jaunatni. Paskatieties, kādi ir t.s. "Spoki" un "Spocenes" - staigā pa ielu dzerdami, smēķēdami, lietodami narkotikas. Manā laikā visiem rokās bija šautene un gāja aizsargāt dzimteni, nevis bojāja sev prātiņu ar šo miskasti.

E Egils 18.03.2012

Kā tu uzdrošinies manu bērnu aizskart?!
Kā tu uzdrošinies mani aizskart?!

Pašai jāiet uz skolu, nevis smieties par citiem

Ausainītis 18.03.2012

Egil, pārdod datoru un nopērc spoguli! Tad paša muļķības dēļ nebūs jābrauc virsū citiem!

U uncensored 18.03.2012

"Manā laikā visiem rokās bija šautene un gāja aizsargāt dzimteni, nevis bojāja sev prātiņu ar šo miskasti."
Izklausās pēc mazgadīga marazmatiķa... Saki, ka tev ir vismaz 100 gadi, kretīn?

E Egils 18.03.2012

43, uncensored, piedalījos Tautas Frontē, cīnijos par Latvijas neatkarību.

Un man ir spogulis.

Ausainītis 18.03.2012

Tautas frontes galvenie ieroči bija šnabja pudele un ziedojumu kastīte. Visticamāk, tu Egil vai nu vēl nebiji dzimis, vai vēl zem galda rāpoji.

A aga 18.03.2012

Tās šausmīgās bildes atrodas sadaļā LIELAJIEM un, lai tur tiktu ir jāievada savs vecums un jāapstiprina tas (protams nav grūti samelot par savu vecumu, bet tomēr jūsu bērns pārkāpj šo sava veida noteikumu). Un spokos ir ļoti daudz interesantas informācijas, bieži vien noderīgas. Vajag pakontrolēt, ko bērns dara, nevis iet garām un šausmināties. Galu galā var uzlikt kādus filtrus, kas neļauj apmeklēt konkrētas mājas lapas, kaut gan nekas neliegs viņam tās apmeklēt, piemēram, pie draugiem.

E Egils 22.03.2012

Jūs visi šeit esat stulbi, nesaprotat, kas ir patriotisms, vienīgi šo miskasti pazīstat...

Ausainītis 22.03.2012

Patriotisms ir mērāms naudas izteiksmē, vēlams miljonos! Tiem kam naudas ir mazāk, iztiek bez šādas greznības. Atceries kā bija Tautas frontes laikos? Saziedojiet mūsu līderim priekš polša!

L Lāčplēsis 22.03.2012

Egil, pastāsti visiem šiem stulbeņiem, kā lielpupains sievišķis (vai jebkas cits no spoku lielo sadaļas) ir saistīts ar patriotismu?

Ausainītis 22.03.2012

Egilam patriotisma svece laikam nav pamodināma ne ar lielpupainiem, ne garkājainiem sievišķiem!

E Egils 23.03.2012

labi, pie tēmas...

Vai jūs vienreiz varat beigt klausīties vienā resnā 40 gadīgā vecī. Klausiet pašisev un Jūs varēsiet uztaisīt kaut ko labāku par šo miskasti.
AIZIET

J Joey 23.03.2012

Šajā portālā ir ļoti daudz vērtīgas sadaļas kā, piemēram, fakti par vēsturi, raksti par kino un mūziku, izgudrojumiem, praktiskas lietas, receptes, tehnoloģijas, mistika. Katrs rakstus veido pēc savas gaumes, katrs skatās to ko viņš grib. Jums pašam ir jāskatās, ko Jūsu bērns dara. Un neaizmirstiet, ka šis nav vienīgais portāls, kur ko tādu var atrast.