Spoki.lv - Lorena ku*e

Sveika lorena kuce moš aizver savu pāksti! no spokiem var daudz ko iemācīties un tu mūs sauc par degradējušiem tad mēs tevi saucam par KUC*S Meitu. UN JA SPOKUS AIZVĒRS MĒS TEVI ATRADĪSIM ! un bilde tev veltīta TROLLI

F FlashForward 14.02.2012

Ierējās tīnis no miskastes portāla :D Zini, piedod, tīni, spriežot pēc tavas valodas, viss ir pareizi - lamas proti, sēdi savā miskastē un domā, ka baigi kruts esi, ja jau tev "cepumus" iedeva par kārtējām muļķībām. Tikai tādu kā Lorenas ir daudz! Malacis Lorena, ka aizsāka šo visu! A Jūs visi muļķīgi ar nestabilo psihi variet tālāk sēdēt savā miskastītē, diedelēt cepumiņus un apspriest sūdzības :P

M Mr. DeViL 14.02.2012

FlashForward kur ir problema?? lai sez tai saita un lieciet cilvekiem mieru ka vini liek jums. Es nesaprotu kas spokos ir tads vai tik traks butu jasledz. 1. tur ir daudz dazadu vesturisku faktu dazos rakstos 2. ir izglutojosi raksti par citu valstu kulturam 3. liek smaidit kas ir loti butiski 4. ir ari raksti ka uztaisit kaut ko no neka.

protams ir ari pa retam kads stulbs raksts bet to raksta cilveki nevis roboti cilveki kludas!! gramatikas kludas tur nav nemaz ta ka tu to apraksti...

un cik es zinu eksiste varda briviba tapec kada raznica iejauc cilvekus kas raksta komentarus komentari ir glupi 99% pasaules saitos tais pashos delfos.lv tvnet.lv vnk tur ir cilveki kas kometarus dzesh un labo...

taka shisviss ir vnk bullshits!

D Dio 14.02.2012

Nu jā, šeit ir redzama Lorēnas aprakstīta sliktā un aizvainojošā spoki.lv puse, bet labāk lai šie mošķi sēž mājās pie datora, nekā iziet ielās un spārda kaķus vai ārda pilsētas arhitektūru. Domāju, ka daudzi man varēs piekrist, ka internets ir neatņemama dzīves sastāvdaļa mūsdienu sabiedrībā, kā arī neatņemama sastāvdaļa ir interneta portāli kā spoki.lv, jo ne jau visiem patīk visu laiku lasīt, kā mūsu valsts vīri kārtējo reizi kaut ko salaiduši grīstē, vajag arī kādu brīdi atelpai.
Ieskatieties portāla sadaļā orģinālliteratūra vai vēsture&fakti, kurā tiešām pieejama interesanta informācija, un kur vēl cilvēki var brīvi izpausties, rakstot dzejoļus vai veidojot paša sacerētus stāstus, un tikt novērtēti?

K Kračo43 14.02.2012

FlashForward tas tā ka es no spokiem paņēmu vienu rakstu vesturē un dabuju 10 un mēs būtu degradējušies

F FlashForward 14.02.2012

Tā portāla pastāvēšana JAU IR NEGODS SABIEDRĪBAI! Paskatieties, jūsu 90% komentāru sastāv no lamuvārdiem, tur tīņi viens otra priekšā izrādās ar arvien muļķīgākām ziņām! Ceļ paši sev pašapziņu, pelnot ar kaut kādu sviestu savus "cepumus"· Atraduši par ko lepoties!
Zini, es, piemēram, to portālu apmeklēju tikai viena iemesla dēļ - meklētājā rakstu savu vārdu/uzvārdu vai tik kāds debīliķis nav nofenderējis manas bildes un publiski tās izmētājis kādā no saviem stuldabajiem rakstiem! No jums, pamuļķiem, visu var sagaidīt!

M Mr. DeViL 14.02.2012

FlashForward man ir zel pa tevi :)

Ko tu piesienies ka vini pelna cepumus ta ir virtuala vide aiz ekerana ari tu pashlaik esi kruts. Aizej kadas lielas auditorijas prieksha to izdari... ka ari paslaik tu pac lamajies taka tu pac esi negods sabiedribai..

un spoki nav zinu portals ka tu to raksti kada. spokos iet cilveki palasit ineteresantas lietas kas nav citas majaslapas tiesi tapec ari ta lapa ir unikala.

Un tu esi nezeligi aprobezots ari paslaik sija adrese cik esmu lasijis 90 ir lamuvardi

F FlashForward 14.02.2012

Mr. DeViL man žēl arī tevi, ja tu uzskati, ka tur esošās ziņas ir "interesantas". Interesantas kam? - tīņiem, kuri neredz neko vairāk par savu degungalu un visu smeļās no spokiem?! Neprot angļu valodu, neprot lietot google.com, lai uzzinātu patiesi interesntus faktus un jaunumus, bet redz par krutu skaitās sēdēt "spoku" portālā un lasīt mēnešu vecās ziņas vai malt 10001 reizi tos samaitātos prikolus, kas tagad ļoti populāri nezin kāpēc. Super interesanti, pareizi?!

To: FlashForward

Mēs tīņi, kuri neredz tālāk par savu degungalu, esam jūsu, veco kretīnu nākotne, tāpēc kāds jums labums mums krist virsū par mums interesējošām lietām? Paaudžu konflikts ir bijis vienmēr un būs vienmēr, tāpēc varu teikt tikai vienu: F*ck off. Un jā ziņas ir interesantas mums tīņiem, ne jau visas web lapas ir domātas "vecajiem kretīniem"! Pareizi!?

F FlashForward 15.02.2012

Man ir 25... Un pat tad, kad bija 15-18, nebija prātā sēdēt tik aprobežotos saitos, kur katrs lamājas ar "F*ck off un b***".

D Dio 15.02.2012

Pats tu esi aprobežots, ja netiec tālāk par galveno lapu kurā lielāko daļu ir nožēlojami raksti. Ieskaties sadaļā vēsture&fakti. Un komentārā apgalvoji, ka nemākam google sameklēt interesantus faktus, priekš kam mums tas ir jādara, ja tie ir pieejami vienuviet?

F FlashForward 15.02.2012

Es atvēru "Karstākie" sadaļu un ko es redzu, tik un tā pirmajās lapās ir paši necilākie raksti... ;-/
Kāpēc man jārokas dziļi un varbūt vēl meklētājā jāraksta? Pats par sevi fakts, ka tiklīdz tu atver lapu, tur jaunākie ir (80% no tiem ir tikpat nožēlojami, degradēti raksti) un, loģiski, ka ikviens garāmgājējs ieskatīsies tajā izceltajā sadaļā "Karstākie", kur arī parādās jūsu "šedevri" un "domu pērles"...

Saki ko gribi, bet taisnība ir mūsu pusē, visu to, kuriem tas ļoti nepatīk.

Atvieglošu tev dzīvi-

Un pasaki, ka šajās sadaļās ir kaut kas degradējošs vai pretīgs...

F FlashForward 15.02.2012

Tad pasaki, kāpēc vairākums labu šo rakstu nenonāk Karstāko sarakstā? Tur labi, ja 1-3 raksti tiek, bet visi pārējie ir uz katras kritikas, bet nezin kāpēc Jūs, jā tieši, Jūs, sabalsojāt ar saviem cepumiem par tiem tizlākajiem rakstiem, lai tie ir augšdaļā!

Sanāk, ka esat liekuļi? Tiklīdz kāds nostukačo jūsu portālu, tā sākas baigi korektās runas, ka redz tur viss tīrs un labs, bet, kāpēc tad neliekat + tiem labākajiem rakstiem?!

D Dio 15.02.2012

Labi laikam jau vairs nerunāšu visu vārdā, un + es lieku tikai sakarīgiem rakstiem. Iesaku tev izdarīt tā: nospied kreisajā augšējā stūrī- rakstu filtrs, un atķeksē iepriekšnorādītās sadaļas. atjauno sadaļu "karstākie" vai "labākie" :)
Nē jau viss ir tik slikts, kā liekas.

K Krutais 25.04.2013

FlashForward, GET A LIFE!!! Nosities tak pret monitoru! Pārdod datoru un dzīvo ar savām laumiņām laimīgi! Varu derēt, FlashForwards skolā ir bijis vai nu izstumtais, vai kautkāda baba... Kļūsti kā Neds Flanderss...

F*ck off, bi**