LV RU

Song Wash - Zagšana

Gribu padalīties un brīdināt. Šodien izdomāju apvienot patīkamu iepirkšanos ar savas automašīnas virsbūves un salona tīrīšanu Alfā uzņēmumā Song Wash. Viss kā ierasts - nodevu mašīnu, solīja iztīrī 1,5 stundas laikā. Devos patīkamos iepirkumos ar domu, ka mašīna pēc 1,5 stundas būs pie manis. Pagāja 2 stundas, bet mašīna vēl joprojām nebija iztīrīto mašīnu rindā. Kad gāju jautāt, kas par lietu, izrādījās, ka manas mašīnas atslēgas ir pazudušas. Kad jautāju, kā tas iespējams, uzņēmuma vadītājs (vai atbildīgais - neviens nestādījās priekšā) atbildēja, ka pazuda un viss. Kad teicu, ka jāapstādina pārējo mašīnu mazgāšana un jāmeklē atslēgas, atbilde bija, ka viss jau ir izmeklēts. Uzņēmuma Song Wash vadītājs jautāja, vai man nav rezerves atslēga, lai varu nokļūt mājās. Protams, man tāda bija, ieslēgta uzņēmuma seifā, bet nelikās droši, ka apdrošinātājs Kasko, ja kaut kas notiek, man kompensēs mašīnas zādzību, ja nav abu mašīnas atslēgu komplektu. Nekas cits neatlika kā saukt Valsts policiju par atslēgu zagšanu. Valsts policija atbrauca un , paldies, liels, ļoti adekvāti noreaģēja uz radušos situāciju - sastādīja protokolu un mani pārliecināja, ka mašīnas nozagšanas gadījumā atbildību tomēr no automazgātuves varēs pieprasīt. Protokolu sastādījām, Valsts policija pārstāvis apskatīja automazgātuves drošības sistēmu, kuru atzina pa autozagļu paradīzi, ar iespēju nokopēt jebkuru automašīnas atslēgu.
Savu rezerves atslēgu dabūju, atbraucu mājās ar domu, ka mašīna jādzen pie automašīnas dīlera, lai, mēnesi gaidot, dabūtu jaunu atslēgu. Te pēkšņi - zvans uz manu telefonu - izrādās mašīnas atslēga atrasta... Nezinu, vai šoreiz svarīga bija Valsts policijas iesaistīšanās vai mana neatlaidīgā interese saistībā ar Kasko apdrošinātājiem, bet savu atslēgu otro komplektu esmu atguvusi..
Negribas domāt neko sliktu, tomēr neiesaku nevienam no jums izdzīvot to, ko es iedzīvoju šodien Song Wash Alfā...

Komentāri (1)

Z zilais valis 06.05.2016

Varu derēt, ka atslēgas dublikāts jau ir izgatavots...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes