Song Wash - darbinieki

Marta sākumā ar bērniem pa ceļam uz Alfu iebraucām kādā klusākā kafejnīcā Brīvības ielā, tur ap Plkst. 13.00 Vecākais SongWash mazgātājs rindā pirms mums paņēma kafiju un 100g viskija. Pasveicāju un nosmējos ka šim gan laikam grūti.
Liels bij pārsteigums, kad jau pēc trijiem, kad braucu mazgāt, šis jau nāk smaidīdams darba drēbēs un tūlīt ņems mašīnu un dzīs mazgāt! Protams, atslēgas nedevu un braucu prom. Kas viņus neviens nepārbauda? Nesen atkal iebraucu, bet viņš priekšā, tā arī nesapratu - skaidrs vai dzēris, pateicu vīram, ka šo mazgātuvi vairs nekad neapmeklēsim!

K

N norma 08.06.2017

nonsens.bija pagajusas di S stundas jad vinsh 100grami dzera.turklaat kas jus par burta kalpu ja domajat ka vinsh nomazbas sliktak jusu auto kaa piemeeram uz dzivi truls kreditu nomakts individds? es nekad negribetu ar ju s kautkadas dariisanas ar sadu kretinisku attieksi pret lidzcilveekiem.esi iereddnis bai ne? beesi aizdomaajusies ka ne visiem teetini sagaadaa labas darba vietas? ka kaadam jaspelna ar rokaam?noveelu tev apcuraaties miegaa

K Kamaldiņa 13.06.2017

Atvainojos, ja aizskāru NORMA personīgi, kāds sakars, par ko cilvēks strādā vai cik viņam maksā? Esmu pati visu nopelnījusi savām rokām, bez vecāku palīdzības un pret apkārtējiem vienmēr izturējusies ar cienu. Pati esmu strādājusi pa 3 darbiem vienlaikus un bijusi arī apkopēja. Konkrēto mazgātuvi izmantoju jau no atvēršanas brīža un vienmēr atstāju labu dzeramnaudu.
Ja cilvēks dzer iepriekšējā dienā un viņam vajadzīgs lāpīties, lai paņem brīvdienu. Tas taču tikai normāli, ka nevēlos, lai tāds sēžas pie mana auto stūres...

alergologs 09.06.2017

Tāpēc jau ierāva 100g, lai spētu visu dienu izturēt tādus cilvēkus kā Jūs :)) Tur jau pat dzērušam grūti..