www.sudzibas.lv Song Wash Slikts serviss

Song Wash - Slikts serviss

Diezgan slikts serviss. Izvēlējos dārgāko kompletu (virsbūves mazgāšana + salona tīrīšana) . Ja virsbūve tika notīrīta diezgan ok, tad salona tīrīšana ir ļoti bēdīga. Pirms iegādājos pakalpojumu, noskaidroju, ka tiek sūkts salons, tīrīti sliekšņi un citas normālas darbības. Tieši mana problēma arī bija suņu spalvas un sadrupināti cepumi salonā. Lielums, protams, tika labi savākts, bet suņu spalvas atstātas uz ko meistars Saka, ka jāveic ķīmiskā tīrīšana, jo spalvas nevar savākt. Salons ir vienkārši ar lupatiņu tīrīts un, ko varēja to notīrīja - pārējais vienkārši ir palicis. Jāpiemin, ka biju gatavs piemaksāt papildus un to arī jautāju sākumā, jo tomēr mašīna bija diezgan netīra. Diemžēl salonu tīrīšanu nevaru ieteikt.

10.12.2023

S sumup 10.12.2023

sunja spalvas nesuuc putekljusuuceejs..gribeeji lai darbinieks ar pinceti nolasa?.kaarteejais keizarinsh esi?

0 0203 10.12.2023

Suņu spalvas savākt ir elles darbs, pat ķīmiski tīrot auto neviens ar to negrib ņemties, par to principā būtu būtiski jāpiemaksā, bet vienkārši izsūcot salonu spalvas nav reāli dabūt ārā

K Katrīna951 11.12.2023

Nopērciet pārvalkus priekš dzīvniekiem. Kur problēma? Dzīvnieku spalvas iztīrīt, ja nav ādas sēdekļu ir vnk neiespējami.