Song Wash - Song wash

Šodien iedzinu savu automašīnu tc Alfa automazgātuvē "Song wash", lai to nomazgātu. Kad atgriezos uzreiz pamanīju, ka uz manas automašīnas durvīm ir švīka . Ar savām pretenzijām griezos pie uzņēmuma darbinieka, kurš protams noliedza uzņēmuma saistību ar švīku automašīnas durvīs . Palūdzu videoierakstus, lai var apskatīties kāda izskatījās automašīna, kad es to atstāju uzņēmuma rīcībā. Darbinieks piekrita parādīt videoierakstu, bet kad atgriezās atteicās man rādīt videoierakstus, paskaidrojot, ka uzņēmuma vadība nevēlas tīt tos atpakaļ . Kad tika iesaistīti policijas darbinieki ,videoieraksts tika man parādīts, bet tam bija tik slikta kvalitāte, ka es pat sevi tajā neatpazinu. Lūdzu atsaukties pelēkas/sudraba krāsas automašīnas vadītāju, kurš 04.08.2015. arī mazgāja savu auto šajā automazgātuvē,jo ,kā novērojām, izskatījās nepatīkami pārsteigts par skrāpējumu savas automašīnas durvīs (pamanīju,ka skrāpējumus bij identisks manējam)!!!!!

I

Komentāri (2)

L lietotajs223 05.08.2015

ŪUUUUUU, interesanti, bieži pie viņiem mazgāju auto, būs jāsāk pārbaudīt auto stāvoklis pēc mazgāšanas. Cerams šādu ga'dijumu nav daudz

S sergey 2 06.11.2016

Ir daudz šādu gadījumu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes