www.sudzibas.lv Song Wash Saskrāpēts auto

Song Wash - Saskrāpēts auto

Lai citiem būtu informācija par šo automazgātuvi un iespēja izvēlēties vai dot savu auto mazgāt šeit.Nopirku jaunu auto, pirmoreiz izdomāju ielaist automazgātuvē, pirms tam tikai skalota. Auto nav bijis skrāpēts vai kā citādi daudzīts un tml. Aizbraucu uz Alfu, jo likās laba ideja apvienot automazgāšanu ar iepirkšanos. Pirms nodošanas mazgāt auto ar pārdevēju izrunājām, ka šī automazgātuve neskrāpē auto un esot supermīkstas slotas, tad nu paļāvos uz pārdevēja sacīto. Pēc iepirkšanās aizbraucu līdz Juglai un konstatēju, ka ir saskrāpēta auto priekša jeb kapots. Braucu atpakaļ, lai iesniegtu sūdzību. Iznāca parunāt vīrietis, kurš teicās, ka pats pulējot auto un šīs slotas tiešām neskrāpē, kaut kāds BMW sertifikāts un tml. Ka varbūt jau saliekot auto kopā ir saskrāpēts vai kāds kaķis to izdarījis. Atbildību par Song Wash sniegtajiem pakalpojumiem neuzņēmās. Ja es vēlos iesniegt sūdzību, tad varu to darīt, vnk viņu juristi pateiks to pašu, ko viņš tikai juridiski korektāk. It kā varu saprast, ka šādās vietās auto tiks saskrāpēts, bet ir vilšanās, ka cilvēki ir gatavi runāt jebkādas muļķības, lai piesaistītu klientus un neuzņemas atbildību. Ja man pie pirmā jautājuma, vai šī automazgātuve skrāpē auto uzreiz atbildētu, ka jā 1 no 10 auto saskrāpējam, tad vismaz es varētu izvērtēt vai dot savu auto tur mazgāt vai nē un būt informēta par iespējamiem riskiem. Ja jums ir jauns auto un vēlme to tādu saglabāt, tad šī nav automazgātuve priekš jums.

E emkalis 01.03.2017

Man viņu darbinieks atdeva mašīnu ar švīku uz jumta un aizmugurējā stikla. Kad pieprasīju paskaidrojumu, nekaunīgi ņirdza plašā smaidā un teica, ka varot sūdzēties vadībai, viņi visu kamerās redzot, ko darbinieki dara. Tāpat neko nepanākšot un nepierādīšot, lai braucu prom un nečakarēju darbiniekus.