www.sudzibas.lv Smile PC халатность

Smile PC - халатность

Привез в эту мастерскую внешний жесткий диск. С просьбой починить или восстановить файлы с него. (наступил случайно на него ногой). Мастер сказал что восстановить стоит от 140 евро,а починить не возможно. Но оставил его посмотреть себе. Может чудо какое то произойдет. В итоге лишний раз мастер убедился, что восстановлению не подлежит.(так еще за осмотр 5 евро взял) Соответственно платить 140 евро не хочется. Забрав жесткий диск домой,решил подсоединить его к компьютеру,лишний раз убедиться в не исправности. В итоге жесткий диск дал знаки жизни, в следствии чего мне удалось восстановить от туда файлы и в итоге сделать его рабочим. Мораль такова: Больше не понесу в эту контору что либо чинить,и никому не посоветую.Так как относятся там халатно к работе.

H

zirgs_kamene!
1. Ваш пост латиницей не делает Вам чести!
2. А сколько Вы хотели чтобы с Вас взяли за чистку ноутбука? 1 или 5 евро? Вы хоть в курсе что разбирать современные ноутбуки надо придерживаясь определённого алгоритма? Я лет 5 назад видел как мой коллега разбирал ноутбук чтобы добраться до вентилятора: приходилось это делать сверяясь с интернетом. Иначе потом не возможно было бы собрать: появлялись бы "лишние" детали. Процесс был длительный и сложный. Потом ещё приходилось по пути чистить отдельные узлы... Думаю что 25 евро уж очень уж скромная цифра: я бы взял где то 40. У меня есть приятель. Он слабо разбирается в компьютерах. Так он считает что цифра в 15-20 латов (25-30 евро) за читку памяти компьютера от мусора на диске, обновление программ он считает нормальной платой..

х хам007 28.01.2015

я же сказл тема закрыта, неужели не доходит, разговор на три страницы ни о чём.а Vladlat судя по вашему высказыванию я дожен стойко и мужественно сносить все оскорбления в свой адрес и любезно отвечать на оскорбления местных завсегдатаев судзибы, т.е должен быть всегда на чеку и позвонку клиента быть готовым приехать к нему домой лизнуть жопу и приехать обратно ждать очередного звонка?да не будет такого никогда, если человек начинает оскорбления, то он их и получит в ответ, с вежливыми людьми всегда говорю вежливо и учтиво.ВСЁ, ДЛЯ ТЕХ КТО В ТАНКЕ, ТЕМА ЗАКРЫТА СПОР НА ТРИ СТРАНИЦЕ ВООБЩЕ НИ ОЧЁМ.

х хам007 28.01.2015

и ещё контрольный, большая просьба ко всем участникам этого спора обходить стороной нашу фирму и всем своим друзьям передать тоже самое. СЕЙЧАС ТОЧНО ЗАКРЫТО, РЕАЛЬНО НАДОЕЛО СЛУШАТЬ ВЕСЬ ЭТОТ БРЕД,

K kreditorsPG 28.01.2015

No pēdējiem ierakstiem, ko veicis мастер, var redzēt cik patiesi neadekvāta persona viņš ir. Visu šo, es teiktu konflikta situāciju ir izraisījuši tikai viņa un neviena cita neadekvātie izlēcieni un rupjā, nekorektā komunikācija. Tas, ka tiek minēti kādi viņam adresēti aizvainojumi sūdzības tekstā - tiešām? Personīgi es neredzu nevienu nekorektu izteikumu. Iespējams sūdzības autora izpratne par lietām ir kā cilvēkam, kas no IT nezina neko un nevēlas neko arī saprast, tomēr neviena nekorekta izteikuma nav!
Savukārt pats мастер uzvedas vienkārši pretīgi! Lasot un redzot kāda ir konkrēta, kā viņš pats saka konkrētā uzņēmuma darbinieka attieksme pret klientu un komunikācija - tiešām rodas izteikti negatīvs viedoklis par konkrēto SIA. Uz tādu iestādi noteikti nekad nav jāiet, jo, nedod Dievs būs kādas domstarpības - redzams, ar kādu kontingentu nāksies runāt! Fūu! Paldies, bet nevajag! Ir vēl Latvijā daudz normāli un kvalificēti servisi kurp doties!

H hellbound 28.01.2015

Мастер, http://www.rpnc.lv/ .

я же сказл тема закрыта
===============================
мастер! Не Вам решать что, кому и когда делать! Вам же я советую незамедлительно обратиться к психиатру. Иначе нам придётся связаться с Вашим руководством и вызвать вам скорую...

х хам007 28.01.2015

Vladlat поржал.спасибо, связывайтесь, я и есть руководство.я смотрю вы всё успокоится не можете, я же сказал, чтобы все участники данной темы вместе со своми друзьями, родствениками и т.д держались подальше от нашей фирмы. А ТЕМА ТО ЗАКРЫТА, а видать не доходит, вывод-кому требуется врач?

х хам007 28.01.2015

Vladlat да кстати а кому это нам?типо мы король?)))))заметь ни одного оскорбления с моей стороны в твою сторону не было, так ты мне уже и скандалом угрожаешь и говоришь, что я тупой, с руководством решил связаться, у тебя чешится в одном месте?с такими только на ты общаюсь.

ЛЕЧИСЬ, ПРИДУРОК!

х хам007 28.01.2015

вот из тебя дерьмо и попёрло, истинное лицо обозначил, а ведь сначала интелигентом прикинулся, я же сказал в эту тему одни клоуны набежали, завсегдатаи судзибы строчашие свои пасквили направо и налево, ржу.ну прям под столом, показал работникам нашим переписку все хором поржали, спасибо вам за хорошее настроение.)))))))))))

х хам007 28.01.2015

Vladlat да насчёт просадки напряжения на хдд это сильно сказанно и про встяхивания хдд тоже понравилось, пойду все свои диски перетрясу.у-га-га.

K kreditorsPG 28.01.2015

Man liekas, ka uzņēmumam derētu nomainīt nosaukumu uz kādu citu, kas nekādā veidā nav saistīts ar smaidu vai jebko pozitīvu, jas reiz uzņēmuma vadība ( мастер: ...я и есть руководство) komunicē šādā manierē, kā mēs šeit to redzam!

Latviešu tautas 28.01.2015

пойду все свои диски перетрясу.у-га-га.
=====================
Перетряси. Только вот один раз тебе точно "потрясут и наваляют", да так, что бизнес сам прикроешь...

х хам007 29.01.2015

во уже угрозы пошли, а сначала на вы типо интелигент, а сейчас вижу просто гопник.чё выспался и сновыми силами всякий бред строчить?кстати у меня есть очень хороший знакомый хакер, ну и ...

zirgs_kamene 29.01.2015

masteram laikam darit nav ko ka tikai te rakstiti :DDD
vladlat, kas tu tads te radies? galvenais umniks ar saviem komentariem? :DD da visiem nosplauties uz to, ko tu te citiem parmet :DDDDD
bet tas smilepc tiesam labs kantoris, tik sezh un mulkibas visadas raksta. es gan nevienam neieteiktu tur griezties, ar tadam cenam un tadu attieksmi...
cik jau gadijies, ka nes uz servisu datoru/laptopu, un vini shoto samaina uz kaut ko vecu
man ta ar telefonu bija - ielika citu bateriju :D bet viniem nacas atvainoties, jo mes pienems-nodos. akta bija piefikseta batareijas serija :DD vot tas bija dizhjoks. bet sie jefini reali domaja apcakaret

master, davai vel kaut ko raksti, gribu pasmieties :Dd
vladlatvietis, ari mochi kaut ko :DDDDD

zirgs_kamene 29.01.2015

master, a tu skolaa vispar maciijies? :D spriezhot pec tavas rakstisanas, tev ir 10 gadi :D tadas kljudas, ka neko nevar salasit
man jau bail, ka tu ar klientiem runa LV, ja nemaz nevari krieviski rakstit ahahahahahaa
davai, sakrati savus cietos, varbut stradas DDDDD

zirgs_kamene 29.01.2015

кстати у меня есть очень хороший знакомый хакер, ну и ...
kam tas domats ? vladlatvietim? :DDD un ko vins nohakos? paroles swedbankai? :DDD

zirgs_kamene 29.01.2015

aaa, tikko pamaniju, ka man vladlatvietis parmet par manu gramatiku :DD
esmu sava valstii, ta ka, ka gribu, ta ari rakstu, ja tu nemaki saprast, tad pats zini, kur jadodas tev :D

zirgs_kamene 29.01.2015

Kompis sāka pats no sevis slēgties laukā. Aiznesu uz Smile PC pie Mēbeļu Nama Purvciemā. Solīja 3 dienu laikā diagnostiku, atzvanīja pēc nedēļas, ka pārkarstot, vajagot nomainīt termopastu, iztīrīt, vēl kaut kādus pārklājumus pārbaudīt. Tas prieks izmaksāja 35ls. Normālu čeku pat neizsniedza, tik tādu lapeli kur plika cena uzrakstīta un ka esmu samaksājis. Nebija norādīts, kas ticis darīts, kas to darījis, nekas.

Pēc 3 dienām atsākās vecā vaina. Aiznesu atpakaļ, lai labo. Dāmīte ofisā bija laipna, pretīmnākoša. Diemžēl problēmas sākās pēc tam. Izrādās kompi sūta uz Maskačku labot, uz vietas to nedara. 30 min brauciens uz Maskavas ielu šai firmai aizņēma 10 dienas (pa to laiku jau biju 2x zvanījis vai ir atrasts kas par vainu). Beigās saņēmu atbildi, ka pie vainas esot barošanas bloks. Nomaiņa neesot dārga, 40ls. Tā kā kompis bija vajadzīgs, tad piekritu. Pagāja vēl pusotra nedēļa līdz dabūju savu datoru atpakaļ. Kārtējo reizi izsniegtajā kvītī nebija ne miņas no kāda teksta, ka iegādājos bar. bloku un maksāju par ielikšanu. Tikai plika summa.

Pagāja apmēram nedēļa un atsākās vecie joki. Nospļāvos un sadzinu rokā caur paziņām čali, kas brīvajā laikā ar kompju labošanu ņemas. Viņš man tai pašā dienā pateica ka barošanas bloks izskatās ka nemaz nav ticis nomainīts (vai arī ielikts tik pat slikts, jo tas, kas bija tajā brīdī manā kompī esot gandrīz 10 gadus vecs modelis, kuru sen neražojot jo esot ļoti nestabils), tikai nauda paņemta. Nākamajā dienā viņš pats atbrauca ar jaunu barošanas bloku, pats uz vietas ielika. Man tas izmaksāja 25ls un dabūju vēl bar. bloka kasti, čekus, garantiju. Kompis jau krietnu laiku strādā lieliski.

zirgs_kamene 29.01.2015

tas ieprieksejais tika nokopets no citas temas