www.sudzibas.lv smarzo.lv Par nesaņemto preci.

smarzo.lv - Par nesaņemto preci.

27.10.pasūtīju smaržas no internetveikala "Smaržo.lv.", pārskaitīju naudu uz norādīto kontu.
Pēc dažām dienām saņēmu e-pastā ziņu, ka preces saņemšana kavēsies , jo atbildīgā par preču piegādi esot slimnīcā ārpus Latvijas, solīja preci piegādāt novembra beigās. otrreiz sarakste notika novembra beigās, kad solījums saņemt smaržas 'bija 19-20.decembris, nesagaidījusi e-pastā nekādu informāciju nosūtīju jaunu vēstuli, bet atbildi nekādu neesmu saņēmusi.
Tikko izlasīju, ka šis internetveikals ir pazudis. Pirmo reizi uz kaut ko tādu esmu iekritusi, bet kā saka-vienmēr pienāk pirmā reize. Es to tā tomēr neatstāšu un darīšu visu, lai atgūtu iemaksāto naudu par nesaņemto preci!

P

A aplauztsparnus 22.12.2012

Haha, tas ir tāds krāpnieku kantoris :D Tā blondā zoss kas tur strāda droš vien slepjas pie sava rižā gaiļa kas arī tur skaitās valdes loc.